tayt sorusu?

yine polemik yaratacak bir soruyla karşınızdayım:)

geçen gün barda oturuyoruz. konu nerden açıldıysa tayta geldi. bir sözlükçü arkadaşım "mini etek giyemiyorlar, bacaklarını sergileyemiyorlar ya. onun acısını çıkartıyorlar" gibi bir şey dedi. masada kızlar da vardı ama kızlara sormadım nedense.

sonra başka bir kız ortamında. bütün kızlar. "tayt giymenin seksilikle ilgisi yok. çok rahat. ondan giyiyoruz" dediler. biz erkekler acaba kandırılıyor muyuz:)

cevapları bekliyorum. özellikle kızların...

böyle kandırılmaya can kurban..

  • anonimyususer  (08.12.10 09:25:41)
Ne demelerini bekliyordun ki? "Çok güzel götümüz ortaya çıkıyor, erkeklerin aklını alıyoruz, kendimize kilitlendiriyoruz" mu desin?

Götü başı o kadar sıkıcı bir şeyin rahat olması imkanı var mı? Kendinden düşün.

Şaka bir yana, rahat olan taytlar hakikaten var ama tercih sıralamasında rahatlık arkalarda oluyor kızlar için.
  • ataturkiye  (08.12.10 09:28:50)
nası yani tayt giymenin seksilikle ilgisi olsa kandırılmıyor mu olcaksınız ?

  • kimbilebilir  (08.12.10 09:29:11)
tayt değil de rus arkadaşlardan izliyorum tayt gibi çorabı giyiyorlar sadece. işte yürek budur diyorum tabi. ama tayt erkekleri fazla cezbediyor nedense o yüzden tehlikeli. giymesinler. herkes giymesin en azından.

  • ozdek  (08.12.10 09:31:06)
kizlar ne zaman düşündüklerini açık söylemiş ki, bu konuda söylesin. isteyen istediğini giysin erkeklerin sitinde değil, ama hepsine de yakışmıyor be kardeşim. maymunlar güzel olacağız derken çoğu zaman göz zevkimizin ebesini sitiyor.

  • pisekarv2  (08.12.10 09:32:01)
tayt giymenin seksilikle ilgisi yok. çok rahat. ondan giyiyoruz.

  • girl in a coma  (08.12.10 09:45:04)
  • anonimyususer  (08.12.10 09:54:05)
Deli misiniz ya! Rahat ötesi.. Jean pantolonların yüzüne bakılmaması sırf bu yüzdendir sevgili beyler bilginize..

  • aslıgibidir  (08.12.10 10:51:20)
tayt cidden rahat

  • photo85  (08.12.10 10:59:38)
yok vallahi kottan çok daha rahat. ve daha sıcak. kışın kot buz gibi olur ama tayt öylemi?? sıcacık. hemde pantolondan da daha güzel duruyor.

  • zenc  (08.12.10 11:23:01 ~ 11:24:01)
tayt sahiden cok rahat, seksi oldugunu dusunup giyenler de vardir ama vazgecilmezligi rahatliginda. pijama olarak bile kullaniyorum.

  • zoch  (08.12.10 11:25:38)
tayt gerçekten çok rahat. deneyin fark edeceksiniz :)

  • kalimotxo  (08.12.10 11:33:03)
tayt rahattır. göz zevkinize hitap etmiyorsa bakmazsınız olur biter, dert etmeyin böyle şeyleri.

  • ennoia_  (08.12.10 12:43:54)
@ataturkiye

cevaplara bakmışsındır herhalde. banko ergonomi çıktı. boşa sormadık yani:)
  • atmosphere  (08.12.10 12:44:51)
çok rahat ayrıca tunikle çizmeyle güzel uyum oluyor, ince çorap giysen açık, kot giysen de boğucu bir görüntü oluşuyor, seksilik derdinde olsalar ince çorap giyerler.

hem firikik derdi yok hem zarif hem de ölçülü birşey tayt.

tabi bu dediğim tayt kısa bi bluzun altına giyilen tayt değil.tunikle, hafif uzun bir bluzle ya da gömlekle giyilen tayt/opak çorap.
  • urasil  (08.12.10 13:29:28)
bi kere kottan çok çok rahat. bi de zaten tayt giyiyorsanız tunikle giyerseniz birkaç sezondur da tunikler çok moda e tunik alınca altına da tayt giyiyorsun haliyle. kısa bluz giyip altına tayt gören ben hiç börmedim şahsen, etekle giyeni dövüyoruz zaten e tunikle giyince de zannetmiyorum ki görüntü kirliliği yaratsın

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (08.12.10 17:48:14)
bir erkek olarak diyeceğim yanlış anlaşılmasın ama uzun (tişört diyeceğim, pek çakmam mevzulardan) tişörtle beraber giyilmesinin bir sebebi de camel toe'dur. tahmini varsayım. kuvvetle muhtemel.

  • o eli bi indir  (08.12.10 21:54:13 ~ 21:56:44)
@o eli bi indir

ahah bu iyiymiş cidden!
  • atmosphere  (09.12.10 08:22:21)