Dişi Homo Sapiens Aranıyor

Efenim şöyle ki; benim bi kardeşim var acayip olmasa da yakışıklı bişey. Esmer, uzun boylu, fit bi vicydu var, güzel gözlü falan. Fırat gibi de meraklı ve cin. Bak direkt Övmekle başladım hayvanı.

Neyse efendim bizim hayvan azdı sanırım. battaniyeye, benim ayağıma bir de ara sırada da koltuklara çalışıyor sürekli. Erkek. Karadeniz insanı. Yirmi dört buçuk yaşında falan sanırım. Aşıları da tam. Dünyanın en güzel yemeklerini yiyomuş. Sağlığı da yerinde yani.

Neyse biz dişi, aşılı, insan arıyoruz bizim oğlana.
Ekte fotolar mevcut.
not: yer istanbul.

edit: iletişim için: zattirizort@gmail.com.

Moderasyondan rica etsem üste çıkartabilirler mi bunu?

kısırlaştırmayı denediniz mi? kendilerine sürekli dişi bulmak zorunda hissetmek sorun olabiliyor zira.

  • :/  (06.12.10 22:24:44)
fotoları göremedim ama..

  • ladybug  (06.12.10 22:30:27)
Şaka maka çok itici olmuş be. Yani bu ilanla biri bulamazsınız ki zaten ciddi olmadığınızı umuyorum =P

  • inugard  (06.12.10 22:35:54)
valla artık talepleri alıcaz.
en son bu yönteme kaldık.
yoksa çocuk sinirden kendini yiyip bitirecek.
  • godless frog  (06.12.10 22:42:10 ~ 23:22:24)
yavrular annede mi kalacak?

  • sttc  (06.12.10 22:44:51)
hiç olmadı parasını verin öyle bulun. öyle yapınca da oluyomuş diye duydum ben.

  • bellbane  (06.12.10 22:47:49)
yavru konusunda da kararsızım ben.
istiyorum yeğen aslında ama çocuk ne der bilemiycem.
parasıyla istemiyorum. vahşice oluyor.
  • godless frog  (06.12.10 23:02:48 ~ 23:22:41)
tv deki evlendirme programlarına katılsın. hayırlı bir kısmet bulur da topluma da faydalı olur belki.

  • fiyuuuu  (07.12.10 00:27:09)