(erkek) giysi sorusu

en beğendiğiniz giysiler/aksesuarlar hangileridir? birkaç tane say deseler ne cevap verirsiniz? örn. levi's 501, ray-ban 3310 vs. gibi. (illa marka olması gerekmiyor, model de olabilir tabi, blazer ceket gibi)

klasik ama deri ceket.

  • xenophobe  (05.12.10 21:35:31)
timberland ayakkabı. tam adını bilmiyorum ama zaten bu şekilde google'da aratınca görsel çıkıyor bol bol.

  • zippy  (05.12.10 21:37:04)
"t-shirt, eşofman altı, spor ayakkabı" üçlüsü

  • josephinebrunsvik  (05.12.10 21:38:51)
eşofman altı. çok rahat abi
bir de nike nin nside run ayakkabısı. oh yes
yüzük takmayı da severim ama kafa dengi yüzük bulamam.
  • dieselsingle2  (05.12.10 21:43:09 ~ 21:43:33)
ekoseli gömlek, blazer ceket, deri ceket, boyna bağlamalık ıvır zıvırlar da güzel, rayban-wayfarer(ama bazıları ergen gibi oluyor bunu takınca), kalın ve örgü hırka içine tshirt, gömlek kombini de güzel oluyor bi de şu nike'ın falan çantaları oluyor ya elde taşıyorsunuz küçük, dikdörtgen onlar çok çirkin

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (05.12.10 22:07:01)
trechkot, dar kesim gömlek t-shirt, şal yaka hırka kazak çarpraz gelenlerinden www.fashiontr.com soldaki gibi yani,atkı ve de kalın örgü bol hırkalar

  • meltu  (05.12.10 22:22:50)
"şal yaka hırka kazak çapraz gelenlerinden"

bu kıyafeti ben de nasıl tanımlarım diye düşünürdüm hep aradan çıkmış oldu böylece süper tanım (:
  • weeping guitar  (05.12.10 22:26:54)
erkekler için geliyor;
şort, tişört, eşofman altı, şapka,hırka yelek mont vs vs rahat olan tüm giysiler.

  • ground  (05.12.10 23:41:52)
lutfen boyunuz kisaysa, trenckot, popoyu gecen manto giymeyin. kalin, ekose, ceket ve altindan cikan baslikli sweatshirt diyecegim. kis icin, cok tarz

  • leyla3  (06.12.10 03:12:54)
nubuk siyah Harley çizme, trençkot yaka dar kesim mont, içine siyah body, eskitme ve fazla bol olmayan pantolon..

Şu ''smart casual'' denilen karaktersiz giyinme tarzına ve de abuk-subuk spor ayakkabı, bol kot pantolon triosuna takılma da ne yaparsan yap..

Her zaman hafif dar kalıplar, düzgün görünüm.. Omuzları da iyi vurgula (apolet, pat vs.)
  • anteelope_  (06.12.10 16:06:53)
oxs bot.
(herkes bot yazmış)
atkı.
oduncu gömlek, ekoseli gömlek vs. ne deniyorsa artık.
ve tabi ki hırka.
  • girl in a coma  (06.12.10 20:47:51)