Günün İddaa Tahminleri

Evet sevgili bahis severler,

Bugüne ait bahis tahminlerimizi paylaşıp beraber kazanmaya ne dersiniz? :))

İşte benim tahminlerim..Ben iddaa'dan oynamıyorum bu arada..

Ankaragücü - Sivasspor 1.5 üstü
Sturm Graz - Lask Linz - 1
Leeds Unt. - Crystal Palace - 1.5 üstü
Arsenal - Fulham - 1
Chelsea - Everton - 1
Milan - Brescia - 1

Belki bunlara ek olarak Ossasuna - Barcelona maçına 2 diyesim var ama biraz korkutuyor.

Sizler ne diyorsunuz? Sizin tahminleriniz nedir?

Sochaux - Valenciennes 1

Numencia - Real Betis 2
  • joe.higashi  (04.12.10 11:43:09 ~ 11:44:12)
fulham ve evertonun yenileceğinden pek emin değilim ben, adamlar 15 maçta sadece 4 kere yenilmiş (diğeri 5 kere)
kolay gol de yemiyorlar, yedikleri gol sayısı arsenalle neredeyse aynı, verilen oranlar da tatmin edici değil, ben olsam yazmazdım o maçları.

  • de jure  (04.12.10 11:55:45)
Fulham ve Everton maçları çok sağlam görünüyor bana..Hatta ikisinde de patlama bekliyorum desem yalan olmaz.

  • hayattan sikilan adam  (04.12.10 11:58:55)
ankaragücü-sivasspor 2.5 üst bile olabilir. 1,5 üst de olur.
yabancı bir siteden tipler alıyorum. onlara göre nottigham forest, espanyol ve sevilla bu hafta verdikleri pickler. tutturma oranları iyi.
fener üst olur. wolfsburg da yener bence.
  • baldur  (04.12.10 11:59:59)
Hangi site o öğrenebilir miyim bir sakıncası yoksa?

  • hayattan sikilan adam  (04.12.10 12:03:03)
www.online-betting.me.uk

mail ile abone olursan her hafta cuma günü mailine gönderiyorlar pickleri.
  • baldur  (04.12.10 12:04:14)
novara crotone 1
wolfsburg werder üst
cardiff preston 1
lille lorient 1

ayrıca mainz e 2 vermek bana mantıklı geldi ama vermedim :)

bi de çelsiye güven olmuyor son haftalarda
  • paintov  (04.12.10 12:15:49 ~ 12:18:36)
Chelsea'ye güvenim son birkaç haftaki kötü gidişi zaten. Bu hafta toparlayacak diye düşünüyorum.

Cardiff maçı ertelendi bu arada.
  • hayattan sikilan adam  (04.12.10 12:24:17)
Chelsea - Everton maçı yazılmaz bence bu hafta. bunun dışında, stutgard maçı 1 ve wolfsburg üst oynanır.

  • deeperdown  (04.12.10 12:28:16)
chelsea 2 haftadır berabere kalıyor, bu hafta alamzlarsa iyice sapa sararlar. bence banko 1.

  • xellent  (04.12.10 13:10:21)
malesef everton yatırmış üstad, uyarmıştım elimden geldiğince ama olmadı..
önümüzdeki maçlara bakacağız artık :(

  • de jure  (04.12.10 19:44:52)