[]

ipod ve mp3 playerlar ?

Mp3 player almak istiyorum arama yaptım bakındım ama aslında yazmak istediğim şu.
iPod nano 5.nesil tam benlik harika bir alet ama gel gelelim ki bira pahalı. Gittigidiyor da 200lira ya var. Adamın feedback falan bayağı sağlam bi sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Çok paramda yok aslında ama alacağım şey yine 100-150 lrialık bişey olucam hazır bu parayı vermişken 200 veriyim yıllardır sahip olmak istediğim ipod nano yu alıyım diyorum. Ancak gg'nin taksit seçenekleri bana uymuyor bunun gibi başka bir site daha var mı?

Önerebileceğiniz başka bir mp3 player var mı

 
hocam biraz fırsatçılık gibi olucak ama elimde ipod nano video var 30 gb'lık, vodafone kampanyası ile htc desire aldığım için artık hiç bi işime yaramıyo bende gg'de dükkan açıp satıcaktım, pil ömrü iyi durumda sadece ortada ki OK (Okay) tuşuna biraz daha sert basmak lazım o kadar,bunun dışında canavar gibi ilk aldığımda kendi kulaklığını beğenmediğim için dünyanın parasını verip philips kulaklık almıştım orjinali ortalıkta yok ama philips kulaklık varken aramazsında zaten.

istersen 150 TL'ye (kargo sana ait) satabilirim en azından telefonumun 2 taksitini öder. düşünen herkes mesaj atabilir.
  • zpider man  (03.12.10 09:00:36) 
30gb benim için çok fazla ama fiyat açısından iyi olabilir de ben radyo dinlemeyi çok seviyorum o yüzden ipod 5. nesil istiyorum. Bir de peşin verme durumum yok sadece taksitle almayı düşünüyorum.


  • croswell  (03.12.10 17:35:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.