yurt dışından alkol.

ya arkadaş yurt dışına çıktı da bir içki hakkı verdi bana : )) ben de ne aldırsam ne aldırsam diye düşünüyorum. en sonudna viskiye karar kıldım. fakat param da çok fazla yok. orta karar black label ya da jack daniels ya da chivas regal tarzı bir şey aldırmayı düşünüyorum. [cavablandı]

fakat bunların fiyatları nedir ne değildir bilmiyorum. hem sizler ne tavsiye edersiniz viski olarak hem de fiyatı hakkında bir şey yazarsanız sevinirim : ) haydi kisstim yanacıklarınızda. (tabi türkiye fiyatlarını biliyorum duty free fiyatlarını bilmiyorum demek istedim) [cevablandı]

bir de macallan talisker falan gibi single malt viskilerin fiyatı nedir havaalanlarında?
[buna da bir cevab verirseniz çok kıyaskınız beah!!]

onu boşver da Absinth aldırsana arkadaşına?

Çılgın atarsın :)
  • jesterdvine  (30.11.10 20:39:12)
yok ya içtim bir kaç kez. nefret ettim. sadece kafa yapacak diye o tadı çekmem yææ :)

  • cedric tweedledee  (30.11.10 20:47:07)
Fiski olarak Chivas Regal No: 12 ve üzeri hatta ne kadar üzeri olursa o kadar güzel.

Onun dışında Jagermeister derim ben. Ama olurda absinthe sipariş edersen dikkat et fransız olmasın.
  • skywalkeremre  (30.11.10 20:48:03)
jack daniels 160.yıl özel viskisi veya aşağıdaki link sana yardımcı olacak!
www.whisky-online.com

  • voyager  (30.11.10 20:48:08)
ya arkadaşlar çok param yok : )) ne kadar bu dedikelriniz. yoksa biliyorum ben de pahalı içki almayı : ))

  • cedric tweedledee  (30.11.10 20:51:32 ~ 20:51:48)
valla fiyat konusunda 3 hafta önce JB yada jim bean 13 euroydu en ucuzu onlardı sonra chıvas 17 jonny walker 21 euroyla devam edıyordu .
bir arkadaş jagermeister yazmıs o da 17 euroydu . hangisini aldırayım dersen; öyle çok viski içen birisi değilsen tadları arasındaki fark seni pek bağlamaz ama orta karar chivas al derim ben.

  • ubuntuee  (30.11.10 20:56:40)
ubuntuee tam olarak istediğim cevabı verdin çok sağol. bütün iyi duğalarım ve pozitif enerjim seninle !

  • cedric tweedledee  (30.11.10 21:00:24)
Baileys,J&B,smirnoff,sky Vodka,black label, olabilir. Çünkü dağıtımcısı amerikalı DIEAGO türkiye piyasasından çekildiği için artık ithalatı yok ve ayrıca piyasada şuanda yok!

  • voyager  (30.11.10 21:02:29)
Jagermeister türkiye' de altmış tele, orada daha ucuzdur. Chivas pahalı ama fiyatını bilemiyorum. Bir de Smirnoff North geldi aklıma bir son yorumu okuyunca.

  • skywalkeremre  (30.11.10 21:14:19)
vala single malt aldır direk, chivas vs burda da bulunuyor kolayca.

chivas 25 alıyorsa o baska tabi de.
  • bryan fury  (30.11.10 22:03:43)
single malltların fiyatı hakkıdan bilgin var mı bryan?gen 20-30 euroya falan alınır mı bir macallan falan ?

  • cedric tweedledee  (30.11.10 22:05:28)
alınır alınır. tam da o aralıkta olması lazım.

  • bryan fury  (30.11.10 23:38:48)