Takım elbise altına kışlık ayakkabı

Her yere baktım ama rahat bir kışlık bulamadım.Olanlar zevkimi hiç uymuyor.Marka ve yer tavsiye edebilecek var mı?

kışlık ayakkabı derken? benim bildiğim takım elbiselerin altına normal kösele ayakkabıların yüksek olanları (bot gibi boğazlımsı) ve altı kösele yerine lastik olanları giyilir. başka da bişey giyilmez. bu modeller de bu sezonda tüm takım elbise mağazalarında ve büyük ayakkabıcılarda bolca vardır. bolca dediğim 6-7 model... zaten çok farklı değil takım elbiselik ayakkabı çeşitleri genel hatlarıyla. ufak detaylar farkediyor onları da alırken şaşı olup seçiyorsun giyince ne sen farkediyorsun ne başkaları :)

sarar ve network'e bak. boyner ve flo'da da vardır bişeyler kesin.
  • mordorlu ziya  (30.11.10 15:07:05)
arow'a bakın. takım elbise altına giyilecek şıklıkta kısa erkek botları üretmişler.

  • balik kraker  (30.11.10 15:07:19)
ilginç, web sitesinden, aldığımız ayakkabının linkini bulup size göstermek isterdim ancak o ürün yok. sezon ürünüydü oysaki.
siz en yakın arow bayisine gidin, fiyatları da gayet uygun.

  • balik kraker  (30.11.10 15:10:25)
Geox iyi ama ortalıkta var mı bilemiyorum. Yalnız sanırım bir miktar da fahiş.

  • jesters cap  (30.11.10 16:30:24)