dizi tavsiyesi

evvela izlediklerimşe başlıyim:

oz, sopranos, seinfeld ve the office (amerikan versiyonu)

bir ara tnt kanalında yayınlanan northern exposure'u keşfetmiştim keyifle izliyordum mesela. en olmadı ona devam etmeyi düşünüyorum.

lost'a 1-2 bölüm, house'a 4 sezon, breaking bad'e 1 sezon dayandım
arada californication, entourage, mad man gibi dizileri de denedim, olmadı, izleyemedim

belki mad man'e bir şans daha vermeliyim

fantastik kuntastik şeyleri sevmiyorum
malzemesi insan olsun, konusu çekici olsun
zaten izlediklerim fikir veriyordur size

dexter izlememiş olmanıza şaşırdım. neyse, zararın neresinden dönerseniz kardır. ;)

  • vejeteryan vampir  (30.11.10 10:12:34)
ilk aklima gelen diziler:
it crowd, extras, coupling, dexter, breaking bad(1 sezon dayandim demissin ama tam istedigin gibi bir dizi: "malzemesi insan, konusu cekici"..), six feet under, the walking dead(zombi dizisi gibi başlarda ama eger cizgi roman'a bagli kalirlarsa yine tam istedigin gibi bir dizi..)

ekstra olarak: modern family, louie, weeds(ilk 3 ya da 4 sezonu gercekten baya iyiydi.. sonraki sezonlari da eskisi kadar olmasa da iyi yine..), battlestar galactica, damages

mad men herkese gore bi dizi degil bence
  • buzzlightyear  (30.11.10 10:14:53)
bu arada izlediklerinize benzer üç (komedi) dizisi de yazayım:

bored to death
how I met your mother
coupling
  • vejeteryan vampir  (30.11.10 10:17:45 ~ 10:18:09)
prison break? mutlaka izle.

  • xellent  (30.11.10 10:24:01)
yazmayı unutmuşum, dexter'a da bir kaç kere denk geldim ancak sevemedim

how i met your mother da açmıyor beni, prison break keza öyle

it crowd, extras, modern family, louie, weeds ve bored to death hakkındaki yorumları okuyup içlerinden bi tanesini seçerim artık
  • superb  (30.11.10 10:27:10 ~ 10:27:35)
ama dexter bir iki defa denk gelinmeyle sevilebilecek bir dizi değil ki? aksine bir oturuşta bir sezon bitirme tavsiye edilir :) çünkü tüm bölümler ve hatta sezonlar birbirini izler. içindeki heyecan her bölümde artar.
yine de, birinci sezona sırasıyla başlamak suretiyle bir şans daha vermenizi öneririm. :)

  • vejeteryan vampir  (30.11.10 10:35:38)
boardwalk empire la bir adım öne geçebilirsin.

  • silver apple  (30.11.10 10:40:02)
@v.vampir böyle cinayet aksiyon falan açmıyor beni ondan olabilir
dexter sevenleri anlıyorum bir çok arkadaşım izliyor, saygı da duyuyorum ince kaliteli bi dizi ama çok aksiyonlu tıpkı prison break gibi. yazmayı unutmuşum az aksiyonlu istediğimi pardon :) çok teşekkürler yine de

@gümüş elma boardwalk empire'ı markaja alıyorum
  • superb  (30.11.10 11:34:24)
breaking bad izle, gel teşekkür et.

  • yoa  (30.11.10 11:35:41)
supernatural

kendine 3 bölüm şans ver ondan sonra emin ol bırakamayacaksın (:
  • ucan pirasa  (30.11.10 12:21:50)
@yoa izledim beğenmedim
@u.pirasa dedim ya fantastik şeylere gelemiyorum, tıhıhı diye gülüyorum hepsine

  • superb  (30.11.10 12:45:17)
Dexter..
hatta çok şanslısın şimdiden 5 sezonluk malzeme var elinde..
ahh ahh :=)
  • Hakan2011  (30.11.10 12:45:58)
oz ve sopranos gibi iki hbo dizisinden hoşlandıysanız six feet under izleme vaktidir.

  • diagonaleklem  (30.11.10 17:41:32)
Hepsinden önce friends i izle.

  • sorucu  (11.01.11 22:48:07)