E-10 (Kadıköy-Sabiha Gökçen Havaalanı) otobüsü tarifeleri yardım:(

Saatlerine bakıyorum İETT gov'dan, ama 5 ayrı renk var, 5 ayrı yoldan gidiyormuş bu otobüs. Mesela ben yeşil renkle yazılan bir saate binmek istiyorum, altta ibare var: "Yeşil renkli saatler Okan Üni'ye gider" diye. Ama orası neresi oluyor, yani havaaalanına kadar gitmiyor mu onlar?

"Siyah renkli seferler E-5 yolundan, mavi renkliler TEM yolundan çalışır" da yazıyor. Allah aşkına söyleyin; mavi renkliye, siyah renkliye ve yeşil renkliye binersem kaçar dakikada havaalanında olurum öğlen saatine doğru haftaiçi?

Sözlükte de bişeyler yazılmış ama anlamadım:( Yani sanırım expres olanlarına binin diyorlar ama o expres olanlar hangileri işte?

expres olan seferler TEM yolundan çalışır, yani mavi renkliler oluyor. hangi duraktan bineceksin? Kozyatağından TEM e çıktığı için yenisahra dan sonra binemezsin ( sadece expres olan için geçerli)

  • siedorf  (29.11.10 14:00:57 ~ 14:03:00)
Siedorf kardeşim, ben Kadıköy meydan durağından bineceğim, ilk durak herhalde, uçağım 13.30 da iç hat, dolayısıyla 12.30 da orada olayım diyorum. Mavi renkli 2 sefer var iş günleri altında, 11.20 ve 12.00. Hangisine bineyim?

Online check-in yaptım ama bavulum da var, o yüzden bir saat öncesinden orada olayım diyorum.

Çok sağolun.
  • :)  (29.11.10 14:07:08 ~ 14:08:54)
11:20 ye bin derim, garanti olsun, riske atmak yerine hava alanında beklersin. kadıköy den bineceksen hiç dert etme kaçırma derdin yok, %95 sefer saatleri aksamaz. Exspres hatlarda expres olduğunu belirtir tabela koyuyorlar ön cama. danışma da yakındır orda, iyi yolculuklar şimdiden.

  • siedorf  (29.11.10 14:13:27 ~ 14:14:10)
Çok teşekkürler..

  • :)  (29.11.10 14:27:20)