Avcılarda Bar Disko

Avcılarda kız arkadaşımla gidebileceğim bar disko tarzı fiyatları çok uçuk olmayan bar disko tavsiyelerinizi bekliyorum.

metrobüse biniyosun m.köyde inip metroyla taksime geciyosun.
avcılarda yok öle bişi

  • surreal  (26.11.10 19:31:23)
marmara caddesine bakman lazım. fakat hatırlamıyorum. hiç gözüme çarpmamış demekki.
surreal'in dediği gibi yap. biraz daha yakın istiyorsan bakırköy'de olabilir diye sallıyorum.

  • muratmrt  (26.11.10 19:34:12)
sadece barda olur illa disko olmasada olur :)

  • uykulu_fb  (26.11.10 19:34:41)
@surreal
:D
korkutmayın adamı. sahil boyunca var bir kaç yer.
atatürk evi var, onun hemen karşısında vardı. hangi günler kaça kadar açık bilmiyorum.
ibb sosyal tesisin olduğu caddede fox, lara vs bi kaç yer vardı yine.
  • sttc  (26.11.10 19:38:04)
yıllar önce sahilde vardı 2-3 tane. bi dolaş bakalım.
ayrıca ufak bi araştırmayla:
www.i-gunler.com
  • el magico  (26.11.10 19:42:02 ~ 19:44:06)
www.facebook.com
apaçi diyarı olabilir.

  • cellar  (26.11.10 19:45:45)
Aslında araştırdımda özelikle belirtim kız arkadaşımla gidicem diye.heryer apaçi dolu olmasın mümkünse :) hani gitmiş görmüş arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

  • uykulu_fb  (26.11.10 19:51:52)
Diskodan kastın loş ortam, bir kamyon dolusu apaçi ve serdar ortaç - gasolina çalan bir yer ise sahildeki tüm yerler.. Artık ''disco'' diye bir kavram kalmadı çünkü. Disco deyince akla Donna Summer, shakatak vs. değil İsmail Yk gelir oldu..

Seni anca düzgün bir Lounge Club ortamı paklar. (Bkz: Behlül'ün takıldığı mekanlar) ve Avcılar sınırları içersinde de bu tarz bir yer yok...

Ama sana sahile gelmeden, hemen sağda köşede kalan Gtarz Bar'ı tavsiye edebilirim. En azından Tekila Shot yapıp, Elvis, Pink Floyd, Beatles dinleyeceğin bir yerdir ve genelde pek kimse olmaz..
  • anteelope_  (26.11.10 20:11:06)