Windows vistaya geçsemmi ?

Vista gerçekten internette bahsedildiği kadar kötümü. win7 değilde xpden vistaya geçmeyi düşünüyorum. service packleri yükledikten sonra bir yamuğu olurmuki acaba ?

ben vistadan xp ye geçicem öyle söyliym

  • seljax  (25.11.10 23:15:20)
millet vistadan xp ye geçiyor o derece. mümkünse win 7 ye geçin ben de üşeniyorum yoksa vistanın çilesi çekilmez. çok ağır.

haha aynı anda yazmışız aynı şeyi dile getirmişiz örnek olmuş resmen:)
  • 8kobe8  (25.11.10 23:15:49 ~ 23:16:33)
donanimin yeterliyse kurabilirsin, uzunca sure onu da kullandim notebook'umda hic problemim yoktu.
ama tabi windows 7'in dusuk konfigurasyonlarda daha rahat calistigi da bir gercek.

yukleyip deneyerek bak derim.
  • fader  (25.11.10 23:15:54)
Win7 ye geçmeni şiddetle öneririm.
xkcd.com

  • inugard  (25.11.10 23:17:07)
sana tavsiyem sakın gecme olur. çünkü vista microsoftun en büyük basarısızlıklarından birisi. paging konusunda tamir edilmez hataları var. görsel olarak daha kötü olmasına rağmen xp havada karada vistanın önünde tabıkı 7 ikisinden de iyi. gerçi bana sorarsan ubuntu tavsiye ederim sana o da ayrı mesele.

  • ubuntuee  (25.11.10 23:18:39)
Boşverin vistayı direk win7 ye geçin derim ben

  • hayattan sikilan adam  (25.11.10 23:19:11)
aga naptın sen, mikrosfot bile vistanın patlak oldugunu kabul edip xp down pakedi cıkardı. daha acık nasıl dneır anası sikilmiş follos olmus giren cıkanın hesabı yok paspas fln gibi terimler bişi ifade ediyor mu sana ?

  • bryan fury  (25.11.10 23:57:09)
şiddetle windows7 önerilir. 512 ve yukarı ram i olan herkeş windows7ye geçsin rulez

  • kamil5  (25.11.10 23:58:46)
windows 95 e geç ne bileyim 3.1 e dön ama vistaya geçme hani en azından dediklerimin yapacakları belli kafan rahat olur.

  • kyha  (26.11.10 00:18:07)
win7 değilde xpden vistaya geçmeyi düşünüyorum. service packleri yükledikten sonra bir yamuğu olurmuki acaba ?

evet!
  • roadrunner merlin  (26.11.10 09:51:41)
bu dünyada vistaya bayılan bi tek benmiyim ya anlamadım win 7 beğenmedim vistayla çok mutluyum ama baskılara dayanamayıp win 7 belki geçerim ama beğenmedim cidden

  • Canawar  (26.11.10 10:41:45)
@Canawar'a katılıyorum - 2007 yılından beri Vistadayım...Doğru, önceleri Home Premimum kullanıyordum, şimdi diğer versiyonu...Vistanın versiyonları arasında uyum açısından da farklılıklar vardır şayet...Ama ben memnunum...memnunum, çünkü XPden nefret ediyorum...nasıl ki XP kullanırken 95 bana eskimiş geliyordu, Vistaya geçtiğimden beri XP bana öyle geliyor...Win 7ye ise bir türlü alışamadım...özellikle Tray bar kısmı. O yüzden ona geçmeyi düşünmüyorum. Ama Win 7, Vistaya kıyasla daha hızlı ve daha az kaynak gerektirerek çalışıyor - bu bir gerçek.

  • Kron  (04.12.10 11:00:32 ~ 11:03:19)