Tag editor gibi ama degil...

Selamlar,
bir zamanlar bir program vardi. Bilgisayardaki mp3 vs.leri online olarak check edip isimlediriyordu...
Hatırlayabilen var mi acaba?

bağımsız çalışan programlar var sanırım ama önerebileceğim winamp. gayet iyi çalışan bir auto tag fasilitesi var. istersen tek tek istersen tüm parçaların taglerini tek harekette sorgulatabiliyorsun ve kaydedebiliyorsun

  • selzur  (25.11.10 22:25:41 ~ 22:26:08)
@selzur tüm parçaları nasıl etiketliyoruz?

  • anlergl  (25.11.10 22:29:54)
"selzur" tesekkur ederim. Hakikaten ise yariyor. Ancak coklu mp3 secimi yaptigim zaman hepsine tek tek auto tag yap demem gerekiyor. Toptan yapma yolu yok mudur?

  • ayi terbiyecisi  (25.11.10 22:30:53)
istediğiniz dosyaların hepsini seçip sağ klik, send to, auto-tag.

  • jesterdancer  (25.11.10 22:32:28)
lamer sorulari gibi oluyo farkindayim ama send to auto tag cikmiyor, winamp versiyon meselesi mi acaba? "jesterdancer" kullandigin surumu ogrenebilir miyim?

  • ayi terbiyecisi  (25.11.10 22:36:03)
Şu anda Mac üzerindeyim, ofisteki sürümümü de hatırlamıyorum maalesef. Ama şu şekilde olması lazım:

images.reaper-x.com

Son versiyonların hepsinde bu özellik var diye hatırlıyorum. Lakin Winamp'i kurarken components bölümünde Auto-Tagger seçimi varmış, belki yüklerken onu yanlışlıkla kaldırmış olabilirsiniz.
  • jesterdancer  (25.11.10 22:39:47)
Bende v5.56 var auto tag çıktı

  • anlergl  (25.11.10 22:40:27)
musicbrainz picard
Tag&Rename bunları deneyebilirsin.

  • layer26  (25.11.10 22:44:49)
maalesef ben de çalıştıramadım şimdi :P jester'ın dedigi gibi tümünü seçip auto tagi seçince sırayla tüm parçalar için çalışıyordu. şu an en son sürümüne yükseltmiş olmama rağmen auto tag fonksiyonu herhangi bir işe yararmış gibi görünmüyor.

  • selzur  (25.11.10 23:16:57)