3ds max animasyon grafik vsvs

selamlar,
ben bilgisayar mühendisliği okuyan bir gencim, fakat lisede de kodlarla uğraştığım için artık gına geldi, bende 3ds max animasyon modelleme olaylarına sardım fakat bi bilgim yok tabi, şu an için kursa verebilecek param yok, kendim öğrenmem yada birisinin bana anlatması gerekiyor, bu işi nasıl halledebilirim dersiniz?

3ds max anlatan sıtelere bakabilirsin ama tek öğrenmen zor. kursa gidemiyorsan en azından temelini anlatacak birilerini bulman lazım. gerisi zaten ugraştıkça karıştırdıkça oluyor.

  • purkinje  (24.11.10 23:32:18)
nette lynda.com sitesinin eğitim videolarını bulabilirsin.

  • edip  (24.11.10 23:37:13)
lynda dahil bir çok tutorial video izlemiş biri olarak purkinje'ye kesinlikle katılıyorum. Yok hacı, bilen birinin yanına oturacaksın. Soracaksın. Merak edeceksin. Temelini aldıktan sonra baya (hem de baya) alıştırma ile devam edeceksin.

Uzun bir süredir sketchup kullanıyorum. Pro seviyesine yaklaştım sayılır ama 3ds ayrı bir olay. Yani sketchup gibi değil; videolardan falan öğrenmesi zor.
  • gelecektengelenkutupayısı  (24.11.10 23:57:40 ~ 25.11.10 01:12:32)