Google Adsense.

Arkadaşlar merhaba.

Google adsense üzerinden tavsiyeler ile ilgili bir uyarı maili aldım. Acaba benden başka alanlar var mı?

Mail aynen şöyle;

Merhaba, AdSense ürünüyle ilgili tavsiyeler hakkındaki önemli bilgilerisizlerle paylaşmak üzere yazıyoruz. Yayıncılarımızın kazançkaynaklarını optimize etmeye yönelik mevcut faaliyetlerimizinparçası olarak, onların kullanımına sunulmuş söz konusu ürünlerigeliştirmenin yanı sıra kazanç artırıcı yeni özellikleri detecrübe ediyoruz. Bu ziyaretçileri, AdSense'e kaydolmayayönlendiren tavsiye birimleriyle ilgili bir durumdur. Geçtiğimizyıllarda söz konusu programla ilgili edindiğimiz tecrübelerdensonra, bölgenizdeki yayıncılar için bu programdan daha kaliteliürünlerin bulunduğu sonucuna vardık. Sonuç olarak, AdSenseprogramına ait tavsiye birimleri gelecek haftalarda kaldırılacak.Diğer ürün ve hizmetlere ait tavsiyeler bu durumdanetkilenmeyecektir. Sitenizde şu anda, kullanıcıları AdSense'e kaydolmaya yönlendirentavsiye birimleri gösterilmekteyse, gelecek haftalarda olacaklarhakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdakileri okuyun. Ocak başında, kullanıcıları AdSense ürününe yönlendiren tavsiyebirimleri ekleme seçeneği artık hesabınızda görünmeyecektir.Programın tamamen kaldırılacağı ocak ayı sonuna kadar 100 USDbiriktirmek için mevcut tavsiyelerin tümünden gelir elde etmeyedevam edersiniz. Mevcut tavsiye birimleri sayfalarınızda görünmeyedevam eder. Ocak sonunda, kullanıcıları sayfalarınızdan AdSense ürününeyönlendiren tüm tavsiye birimlerini kaldırmanız gerekecek.Kaldırmadığınız tavsiye birimleri her zamanki gibi sayfalarınızdagörüntülenmeye devam etmekle birlikte dönüşümler artıkkaydedilmez. AdSense tavsiyelerini başka bir ürün veya hizmetinveyahut ek bir reklam biriminin tavsiyeleriyle değiştirmeniziöneririz. Kullanıcıları geçmişte AdSense'e kaydolmaya yönlendirdiğiniz içinteşekkür ederiz. Bu durumun neden olabileceği aksaklıklar içinözür dileriz. Saygılar, Google AdSense Ekibi Google Ireland Ltd.Gordon HouseBarrow StreetDublin 4Ireland Registered in Dublin, IrelandRegistration Number: 368047

Gugıl, tavsiye programının kullanım alanını sınırlandırdı.

www.bildirgec.org
  • wehrmacht  (15.01.08 11:19:38)