Mashattan yolu

Suadiye'den Mashattan'a nasıl gidilebilir?

özel araba-toplu taşıma?

  • kisa  (24.11.10 11:26:29)
çok haklı bir soru, saçma olmuş. toplu taşıma.

  • MadAboutYou  (24.11.10 11:29:50)
arac ile: kiziltoprak -> 1. kopru -> ikinci cikis (levent/etiler) -> yol (buyukdere caddesi) dumduz maslak'a dogru takip edilir, (yani levent -> 4. levent -> ataturk oto sanayi) -> fsm koprusu ayirimi gecildikten sonra en sag seride gecilir, saga ayazaga yonune alt gecide girilir (ilk cikis zaten), alt gecidin icinden saga girilir, yol ayirimindan sola girilir, guvenlik kulubelerini gorursunuz.

toplu tasima kullanilacaksa dolmusla taksim, ardindan metro ile ayazaga. veya dolmusla kadikoy, oradan vapur ile besiktas, oradan ayazaga yonune giden herhangi bir otobus veya dolmus. veya metrobusle zincirlikuyu, oradan ayazaga yonune giden herhangi bir otobus veya dolmus. (otobus isimlerini veya numaralarini bilmiyorum, iett nin sitesine gidilecek yon girilirse yaziyor) veya vapurla karakoy/eminonu, oradan tramvay ile kabatas, oradan funikuler ile taksim, oradan metro ile ayazaga.
  • bunubenyazdim  (24.11.10 11:33:57 ~ 11:36:48)
tam nokta atışı olmayacak ama,
1. Beşiktaşa gidip SARIYER minibüsüne binip ilk itü durağında inersiniz, 10 dakika yürürsünüz ya da taksiyle 3 tlye gidebilirsiniz

2. boğaziçi köprüsünden geçer geçmez ilk durakta inip köprünün üstüne çıkıp gene aşağıdan (beşiktaştan) gelen sarıyer dolmuşlarına binebilirsiniz

maps.google.com
  • kisa  (24.11.10 11:35:11)
ek: yarın hariç, pazara kadar her gün oranın tam dibine gideceğim, sabahın kör karanlığında gelmek işinize yararsa toplu taşımaya gerek kalmaz (sabah 6:20 de yola çıkmam gerekiyor)

  • kisa  (24.11.10 11:37:24)
fazla erken olmakla beraber kendim gitmeyi becerebilmem lazım açıkçası. yine de çok teşekkür ederim.

  • MadAboutYou  (26.11.10 11:30:40)