Rulo dev posteri duvara nasıl transfer etmeli?

birebir ölçüde bir ağaç gövdesi posterimiz var. epey uzun, yaklaşık 2 mt. diyelim. çerçeveletip duvara transfer etmenin vakti geldi ama bunu nasıl yapmalı?
mat cam pahalı, hantal ve kırılgan olur. başka alternatifi var mıdır ki bu işin?

eklenti: enini yazmamışım, 60, 70 cm.'dir yaklaşık. kendisi ince, uzun bir şey.

Duvarınızın üzerindeki malzeme ne boya mı, kağıt mı?

  • july14  (22.11.10 21:16:46)
plastik boya, normal duvar boyası yani. yeni eve taşınma planı var, potansiyel yine boya olur sanırım.

  • pyro clustic flow  (22.11.10 21:19:43)
Giderken de götürebileceğiniz bir çözüm gibi geldi bana, ne dersiniz bilmem. Mat camdan ucuza mı gelir, onu da bilmiyorum. Sert bir zemine yapıştırıp, ince, o boyutta ağır olmasın diye, asıldığı görülmeyecek şekilde duvara asmak. Aklım pek yerinde değil, zihnimde canlanıyor, tarif edemiyorum.

  • july14  (22.11.10 21:24:35)
mat cam falan deli pahalı olur zaten. cam/plastik arası, dayanıklı ve ucuz bir şey kaplıyorlardı da adını hatırlamıyorum..

  • :/  (22.11.10 21:28:14)
ebata uygun pleksi kestirin tabelacılarda camdan daha hesaplı ve portatif olur.

  • icemanr  (22.11.10 21:53:15)
pleksinin sorun öyle kestirin, çeşit çeşit pleksi var, pahalı pleksiler de var ben 1/2 m2 pleksiyi 20 liraya almıştım

  • vincenzo  (22.11.10 22:29:17)
pleksi de pahalı gelirse şeffaf defter kapları falan var. Yada şeffaf stickerlar var o boyutta var mıdır bilmiyorum ama en büyük boyundan alınıp uç uca eklenebilir. pleksiden ucuza gelir ama onun gibi kaliteli olmaz

  • mr fusion  (22.11.10 22:55:08)