call of duty black ops hata

arkadaslar call of duty black ops yükledim ama "bilgisayarınızda d3dx9_43.dll eksik oldugundan program baslayamıyor" diye bi yazı çıkıyor. hevesim kursagımda kaldı valla acil yardımlarınıza muhtacım. ne yapmam lazım?

microsoft'un sitesinden directx'i kur.

  • desdinova  (22.11.10 20:58:28)
evet directx kur bende de aynı hata vardı yükledim düzeldi..

  • kveldulv  (22.11.10 20:59:23)
Tam cozum $urada;

www.bilgisozluk.com

Ayni ba$likta daha sonra kar$ila$acaginiz sorunlarin da cozumleri var. Yakin zamanda gectik o yollardan:)
  • independence  (22.11.10 21:02:53)
halen çalıstıramıyorum maalesef directx yüklemem de işe yaramadı. oyunu yükledikten sonra iletişim kutusunu kapatırken "create process failed code 740 yükseltme gerekiyor" diyor. yardım edebilecek yok mu? (bilgisozluk linkinden de bişi çıkmadı)

  • piszenci  (22.11.10 21:36:35)
Cikardi da siz cikartamadiniz sanirim. Msn adresinizi mesajla iletin halledelim sorununuzu.

  • independence  (22.11.10 21:47:35)
it appears that call of duty did not quit properly the last time it ran. Do you want to run the game in safe mode? diyor ben evet diyorum ama oyun açılmıyor herhangi bir uyarı da vermiyor. napcam ben?

  • piszenci  (22.11.10 21:52:42)
$unu indirin;

www.bilgisozluk.com

Rardan cikartin ve C:\WINDOWS\system32 klasorune atin sonra oynayin.
  • independence  (22.11.10 21:52:50)
independence arkadasım zahmet veriyom farkındayım ama bu dedigin dosyayı indirdim çıkarttım system 32ye attım amaa az önce yazdıgım gibi do you want the run the game in safe mode diyor evet diyorum sora ne uyarı ne bişi hiç bişi olmuyo bu sorunla ilgili bi fikrin var mı yoksa daha fazla yardım istemeye de yüzüm kalmadı beceriksizligime verip pes etcem:))

  • piszenci  (22.11.10 22:05:34)
Estagfurullah ya, bildiklerimizi payla$mak icin buradayiz. Daha sonra bir $ey olmuyoru bir acarsaniz. Yani simsiyah bir ekran mi, yoksa windowsa mi dönüyor noluyor?

  • independence  (22.11.10 22:12:30)
bahsettigim iletişim ekranı evete tıklayınca kayboluyor ve masaüstüyle basbasa kalıyorum. siyah ekran falan olmuyor yani. bu arada oyunu kaldırdım tekrar yüklüyorum belki bi faydası olur.

  • piszenci  (22.11.10 22:15:35)
Donanim yetersiz belki de diyecegim ama bilemedim simdi, ben oyle bir sorunla kar$ila$madim zira. Exe sinin uzerine gelip sag tiklayip ozellikler / uyumluluktan sisteminize uygun bir hale getirmeye cali$in bir de.

  • independence  (22.11.10 22:18:04)
Bir de son olarak "evet" yerine "hayir" a tiklamayi denediniz mi diyecegim ama muhakkak denemi$sinizdir. Valla aklima ba$ka bir $ey gelmedi $u an icin.

  • independence  (22.11.10 22:30:52)
valla şimdilik pes ettim:)) teşekkürler yardım eden herkese bilhassa independence sana.

  • piszenci  (22.11.10 22:41:22)
Estagfurullah, rica ederim.

  • independence  (22.11.10 22:55:17)