2. el Honda Civic

Konu hakkında iki sorum var (ikincisi istanbul'da yaşayanlara):

1. 2004 model 110000 km'de otomatik vites LPG takılmamış, kazasız Honda Civic'e 22500 verilir mi? Verilmezse ne verilir? Piyasa bu civarda gibi ama bayram geçti yıl sonu diye fiyatlar düşer mi? mesela 1 ay sonra aynı araba 21500'e falan düşer mi?

2. 3 aşağı 5 yukarı bu şartlarda temiz sedan Civic'ini satmak isteyen var mı buralarda?

1.sahibinden.coma baktım. fiyatlar senin dediğin rakamdan ortalama 1000-2000 lira fazla. civic olduğu için tutuluyor. 2. el piyasası çok abartı. fakat 22.5 liraya 110binde araba almak ne kadar mantıklı. ben o riske girmezdim. alan alıyor ama. bizim şirkette adamın biri 95 corollaya temiz diye 13bin lira verdi.

biraz zorlasan 26bine -40bin km altı- dizel nissan note alırsın. herkese tepeden bakarsın. olmadı full jazz...
  • atmosphere  (22.11.10 16:11:00)