açıköğretim diploma

açıköğretim mezunu birisinin diplomasınmda anadolu üniversitesi mi yazar, açıköğretim mi.

eğer açıköğretim olmadığı yazmıyorsa pratikte bunun ne gibi farklrı var.

anadolu üniversitesi yazıyor ve teoride bir farkı yok.
pratikte askerliği kısa dönem yapmaya, memuriyette maaş artışına, smmm stajı filan başlatmaya yarar.

  • kyha  (21.11.10 00:12:38)
Açıköğretimden mezun olup olmadığını yazmıyor bildiğim kadarıyla.
Normal Anadolu Üniversitesi diploması.
Ben de açık öğretimden mezun olan bir arkadaşıma sormuştum, oradan biliyorum.
  • antti_sumiala  (21.11.10 00:13:37)
işletmeden mezun olurasn "anadolu üni işletme fakültesi" yazar. açık öğretim yazmaz.

amma örgün anadolu üniv işletme mezunlarında iibf yazıyor fakülte olarak bildiğim kadarıyla. öyle bi ayrım var..
  • hububrad  (21.11.10 00:16:23 ~ 00:17:39)
yazmıyor 2 ay önce aldım

  • buffy de vampir sayilir  (21.11.10 00:33:02)
@hububrad ın dediği doğru olabilir, ama bu farkı anlıyacak işveren yok denecek kadar azdır, yani aöf işletme mezunu olup rahat bi şekilde örgün bitirmiş ayağına yatabilirsin.

  • anubis026  (21.11.10 00:43:47)
2 yıllıklarda fark ediyo die biliorm ama emın deilim

  • all girls dream  (21.11.10 01:00:32)
Aşağıda örneğini gördüğünüz diploma 2007 senesinden itibaren mezun olan öğrencilere verilen diploma olup yönetmeliklerde yazdığı gibi hiçbir şekilde Uzaktan Eğitim veya Açıköğretim ibaresi bulunmamaktadır. Dolayısıylada herhangi bir üniversitenin diplomasından farkı da bulunmamaktadır.
www.frmtr.com

  • shell  (21.11.10 01:01:17)
işi verecek şahıs ciddi bi şahıs ise sizin açıkmı yoksa gerçekten okuyupmu bitirdiğinizi öğrenebilir tabii.

  • madyb  (21.11.10 01:59:05)