Ankarada Bel Fıtığı Lazer Tedavisi ya da Ameliyatı

var mıdır boyle bir tedavi yada ameliyat yapan bir yer? netten baktım da pek bulamadım gibi. daha once gitmis gormus, ya da bi sekilde duymus olan var mı acaba?

ankarada degilse bile bu hastalık lazer ile tedavi edlimekte midr acaba?

Bel fıtığının tedavisi fıtığın durumuna,yaşa,işe vb. bir çok durumua göre farklılık göstermekle beraber, %95 fizik tedaviyle çözümlenmektedir.Bunun dışında internetten araştırma yapıp bulacağın her türlü ''mucizevi'' tedavi yöntemleri tamamen duygusal olup maddi kaybın yanında zaman da kaybettirecektir.Bu rahatsızlıkla ilgili bir fizyoterapistten şifa bulabilirisiniz..

  • alcapon  (20.11.10 00:17:58)
biliyorm aslında tedaviyi de, annem icin sordum. fizik tedavi goruyo zten cok zamandırda 2 gundur kotu durumda cok uzuldum durmuna aklıma sormak geldi.

fizik tedavi pek cozum olmadı gibi,calısan biri de sonucta.
  • therevo  (20.11.10 00:30:29)