avea hat.

şimdi şey, benim avea faturalı hattım var. fakat olmasa daha iyi öyle diyim, ne doğru düzgün konuşabiliyorum, (aile bireyleri dışında.) ne bi mesaj atabiliyorum. gelen fatura ise 30-35 lira civarında oluyor. ki hiç kullanamazken o parayı da vermek istemiyorum haliyle. acaba faturasıza mı geçsem diye düşünüyorum. çok şey fark eder mi ki? normalde de telefonu çok kullanan bi insan değilim ama yine de daha bi rahat görünüyor faturasız olmak. geçmeli mi?

Vodafon a gecmeli. 55 lira aylik, vodafone lar arasi sinirsiz, sabit hatlar sinirsiz, diger gsm operatorleri 750 dakika. Ayrica avea da ki gibi sinirsiz adi altinda belli bir sure sonra size kimse "adil kullanim hakki sebebi ile hattinizi $u tarifeye cevirdik, i$inize gelirse" demiyor.

  • independence  (18.11.10 22:36:35)
GS mobile kullanan biri olarak tavsiye ederim;) bunun diğer klüpleri de var tabi az konuşuyorsan ona göre seçenekleri mevcut 12 den başlıyor en düşük ücreti bakabilirsin

  • gol olur  (18.11.10 22:42:49)
vodafone da aylık 35 liraya her yöne 400 dk tarifesi var, gayet uygun.

  • togi  (18.11.10 23:47:52)
tabiki faturasiza gecin; ornegin vodafone'da farkli sebekeleri ararsaniz dakikasi 40kurus. Ama sectiginiz 4 tane vodafone hattini ararsaniz 15dk 30kurustur. 20tl'lik hat alirsaniz, dediginiz gibi az da konusuyorsaniz, haydi haydi yeter size.

  • bipot  (19.11.10 00:10:35)
sayın lolita.
Adıma 2 adet, ekstradan kullandığım 1 adet faturalı hattım var.
Benden size tavsiye, hele de uzun süreli faturalı hat kullanıcıysanız, hatta kapatma dilekçesi verin, en azından sabit ücretinizi %50 gibi bir oranda düşürebilirsiniz...
  • cnky  (19.11.10 00:21:14)