[]

İstanbul'a yakın gecelik yer tavsiyesi

İstanbul'a yakın mesafelerde, doğayla iç içe, bungalovlu yerler var mı bildiğiniz?

Polonezköy istemiyorum.


 
Ağva cok lezizdir misal.


  • independence  (18.11.10 19:04:27) 
Ha söylemeyi unuttum, Ağva da olmasın ya, çok gittim geldim, başka bi'yer olsun istiyorum :)


  • msb  (18.11.10 19:07:01) 
Kilyos da fena sayilmaz bu anlamda ama cok soguk olur $imdi.


  • independence  (18.11.10 19:09:01) 
Bak biraz salakca gelebilir ama ben cok sik yapiyorum bunu, ilk anda akla geldigi kadar salakca bir fikir degil.

istanbul'a yakin yerlere gitmek icin ula$im vs. bir suru para, ayrica kalacak yer de oyle. Oysa git sabihagokcen e bin bir ucaga ver elini dalaman. Dalaman Dalyan arasi 15 dakika, Dalaman Marmaris arasi 45 dakika, Dalaman Fethiye arasi 1 saat, Dalaman Gocek arasi 15 dakika. Her biri de istanbul'dan cok cok daha ucuzdur. istersen Dalyan'da kalabilecegin cok guzel ama o kadar da ucuz bir otel ismi de verebilirim sana agaclar icerisinde yer alan. Sabiha Gokcen Dalaman arasi da 45 dakika ve ucak fiyatlari ozellikle bu donemde sudan ucuz.

Demi$tim salakca gelebilir ama hesaba vurdugunda istanbul'a yakin bir mesafede gidecegin yerden hem daha yakin hem daha ucuz olacaktir.
  • independence  (18.11.10 19:12:14) 
çok yakın değil, gidip de kalmadım ama mudanya çıkışı araba ile geçtim zeytinbağı'ndan.

www.tatildeyim.com

burada biraz bilgi buldum. aklına yatarsa pek cici bir yer idi. araban var ise o yol on numara..
  • emresorkun  (18.11.10 19:20:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.