Ankara'da Kahvaltı

Nerede yapılır? Sessiz sakin olsa, kızalıy çevresinde olsa daha güzel olur. Kızılay şart değil.

Meşrutiyetteki simit sarayı'nı güzel yapmışlar. simit sarayı deyip geçme, yemekleri de güzel, mekan da.

  • lol  (17.11.10 10:36:06)
eskişehir yolunda kafes var. bahçesi filan da var. benzinliğin yanında, halkbank binasını geçince.

  • bradshaw  (17.11.10 11:07:07)
-odtü'de yapılabilir,
-gölbaşı kenarında ki beykoz'da yapılır,
-365'in yanında ki lozan parkının içinde ki tesiste yapılabilir,
-www.numanusta.web.tr burada yapılabilir, daha gitmedim ama övenini duydum,
-incek tarafında ki mekanlarda yapılabilir

bunların hepsi araba ister.
  • emresorkun  (17.11.10 14:03:58)
kızılay'ın çevresi yazdığını şimdi fark ettim. uçmuşum kusura bakma.

  • emresorkun  (17.11.10 14:05:03)
Ben de Park Bulvar'ı söyleyeceğim.
Tabii öğrenciysen Ormancı'nın kahvaltıları da güzeldir. Konur Sokak'ta. Ormancı'nın arka tarafına oturursanız sessiz ve sakin olur, güzel olur.

  • asfur  (17.11.10 14:33:22)
eheh olsun sonradan lazım olur, fazla bilginin ne zararı var.

  • inugard  (17.11.10 14:33:50)
mado'nun kahvaltısı da fena değil, hatta kızılay koşullarına göre iyi bile denebilir. meşrutiyet'e de şube açmışlar.

  • kayranin kedisi  (17.11.10 23:53:22)
Konakbay çiğbörek. Aklın çıkıcak

  • jadle  (20.11.10 23:30:01)