benim hiç kuaförüm olmadı be duyuru!

bıktım dene yanıl yönteminden artık , belirli bi insan olsun ona gideyim istiyorum.. ankara'lı suserlar nereye gidiyorsunuz saç, boya, kaş vs için.. semt adres de belirtirseniz daha süper olur.. teşekkür ettim şimdiden..

zabit polat var tunalıda

  • josephinebrunsvik  (16.11.10 20:44:45)
ankarada panora parisli cemil
yenimahalle ahenk kuaför
ykm altı dafne kuaför

farklı fiyat alternatifleri bunlar sana.. en pahalıdan en ekonomik olana..

kaşta nasıl bilmem ama.. saç için bunlar...
  • photo85  (16.11.10 20:53:43)
eğer ki kuaförün bir röfle atalım demesin, okuyor musun diye anlamsız sorular sormasın, senin önerdiğin saça bence şöyle şöyle daha iyi olabilir diye yaratıcı çözümler getirsin, saçlarını keserken işine aşık bir insanın seyrine doyayım, sonrasında da aylar sürecek vay saçların negzeel yahu iltifatlarına doyayım diyorsan
Tunalı'da Heaven Kuaför- Hüseyin

eşşek kadar oldum yıllardır da ankara'daydım şu adama bunca senedir gitmediğime yanarım. artık kuaförüm var diye seviniyorum inanmazsın :)

Kaş ve diğer işlemler için denemedim orasını bir bilene danışmak lazım gelir.
  • perliva  (16.11.10 21:14:08)
Kısa saç için Kızılay'da Academique Kuaför'de Arif kesinlikle, fiyat uygun kesim çok başarılı. Konur'daki Fincan Kafe'nin üst katında.

  • denizen  (16.11.10 21:21:20)
ankuva'da alt katta metin iyidir, sehir icindeki yerlere gore biraz pahalıdır ama cok memnun kalirsin.

  • anneke  (16.11.10 21:32:24)
bahcelide bir yer bilen var mi

  • tinydancer  (16.11.10 23:20:28)