inci sözlük hesapları

para mı etmeye başladı noldu? her gün birkaç ilan görüyorum da merak ettim. eğer para ediyorsa 1.nesil hesap ne kadar eder? şimdi satmayıp değerlenmesini mi beklemek gerek. piyasanın durumu nasıl? hakkaten noldu yav niye satıyor millet

supply demand.
populerlik ve kapali kullanici kaydi getirisi. normal.

  • fader  (14.11.10 20:28:10)
para verip alan satandan daha maldır bence. buraya fazla inci sözlük yazarlığı arıyorum diye duyuru ekle, bulursun vallahi. ben buradaki birinden aldım karşılıksız.

  • baldur  (14.11.10 20:28:30)
Geçen gün alım yapıyorlardı neden ki kullanıcı kaydı kapalı değil.

  • cnky  (14.11.10 20:30:51)
zaten kayıt ol'a arada bir tıklayınca %50sinde o form geliyor. ne bu satış işleri filan anlamadım

  • rebelli00n  (14.11.10 20:34:39)
yazar alımı kapalı şuan. satmanın nedeini para kazanmak.

  • paintov  (14.11.10 20:34:52)
2 gündür gördüğüm kadarıyla maksimum 35 lira, minimum 10 liraya gidiyor hesaplar.

  • dambil  (14.11.10 20:35:11)
birinci nesillerin elinde üç dört tane daha fake birinci nesil hesap var. satanlar da elinde fazladan birinci nesil hesap olanlar genelde. boş duracağına para etsin misali. zaten birinci nesillerin yarısı ekşi yazarı aynı zamanda.

şimdikinden daha değerli olacağını hiç sanmıyorum çünkü sürekli dibe sürükleniyor.
  • gone with the sin  (14.11.10 20:36:45)
Bıraksınlar bu ayakları diyorum sadece. Hesapların 5 para edeceği yok, reklam kokan hareketler bunlar.

Kullanıcı alımını 1-2 sene kapatırsa ve popülerliğini arttırırsa durum değişir yalnız.
  • kimlanbu  (14.11.10 20:56:42)
abi şu kadara bu kadara gidiyor deyince de tepede beliriveriyor bir sürü satılık ilanı. dün elemanın teki 35'e sattım dedikten sonra bu soruya sebebiyet veren ilanlar çıktı ortaya. bu duyurudan sonra da 3 tane satılık ilanı çıktı şimdi yukarıda. bu salak döngü duyurunun içine ediyor, bi başlıkta falan toplansalar bari. piyasasını da anlayabilmiş değilim, hayır sevabına vereyim isteyen birine dicem de, o adam da alıp satıcak yani.

  • emraah  (14.11.10 21:27:50 ~ 21:29:37)
para verip alanın aklına...

  • tulkas  (14.11.10 22:07:15)