bot alacam da

duyuru insanları bir bot alayım diyorum kendime. fiyat aralığım 100-150. spor görünsün rahat olsun su almasın dayanıklı olsun. başka isteğim yok. hangi marka hangi model var mı böyle tavsiye edeceğiniz bot_? edirne veya ankara'dan alacak yer de söylerseniz güzel olur.

geçtiğimiz hafta kocaelide ykm de lescon botlar vardı hem şık hem dayanıklı gözüken hatta bir çiftte aldım yani. varsa yakınlarınızda bir ykm bakın bence..fiyatta 69.90dı indirime girmişti.. tavsiye ederim.

  • mchslmdnc  (12.11.10 22:55:08)
140 liraya kıy bi cat al abi. benim 2 sene oldu, ilk günden tek farkı kirlenmesi.

not: beninki süet, sen deri al bence..
  • deeperdown  (12.11.10 22:57:07)
panpa harley al

  • svarte dauen  (12.11.10 22:58:12)
çok ağır oluyor onlar. 5 senelik bir botum var. giysem hala giyerim taş gibi sağlam ama aynı zamanda kütük gibi de ağır. yaşım geçti artık yoruyor beni ağır botlar :D

  • ayiadam  (12.11.10 22:59:40)
evde giyilmeyen harley de var. arkadaş bıraktı al giymiyom ben diye. üstte verdiğim cevaptaki aynı sorun onda da var.

  • ayiadam  (12.11.10 23:00:34)
deichman'a bak 100 liranın altında çok güzel botlar var. istediğin gibi hem de şık falan. neden mi ucuz? orjinal deri değil. ama kriterlerinde bu yoktu. zaten deri de ayağımı kokutuyor diyorsan bir düşün bence.

  • shell  (12.11.10 23:06:56)
Bence de süet alma. Çok kirleniyor ve temizlenmiyor. Onun dışında o fiyata çok güzel botlar alabilirsin.

  • hayattan sikilan adam  (12.11.10 23:16:46)
ucuz mal alma... cat al, camel trophy al. deri suetten iyidir ama o kadar da zor diil bakimi. deichman'a flo'ya gitme... yesil kundura'ya git. ayak inanamayacagin kadar onemli. gecen sene uzuc olsun diye no name aldigim bot bilegimin on tarafina oyle bir vurdu ki, ucuncu haftada yurume bozuklugundan bel fitigi sahibi oldum.

velhasil, gomlege kazagi lcw'den al ama ayagina giyecegini ferraiden al :)
  • no avalon  (12.11.10 23:25:28 ~ 23:25:53)
limango'da barbour botlar indirimde. 100 tl (kargo da bedava)ben kaçırmadım aldım 1 tane.

  • unspokenlies reloaded  (12.11.10 23:40:58)
Docker'S hem şık hem dayanıklı hem de su geçirmez...

  • uran  (13.11.10 00:18:50)