[]

mecidiyeköyden yeditepe üniye nasil giderim?

arkadaşlar cevahirden binsem yeditepe üniversitesine nasıl giderim. yani su an taksime gidip bostancı dolmuslarına mı binsem ordan mavi dolmuşlara mı atlasam diyorum ama sanırım çok uzun sürecek. daha iyi bi yöntem bilen var mı?
 
metrobüs uzunçayır otobüs kadıköyden 19f ydi sanırım


  • mr fusion  (12.11.10 21:00:50) 
uzunçayır'dan 19 ya da 319'a binebilirsin. öho ikisi de.
ya da taksim-bostancı dolmuşları da olur. bostancıdan da üste çıkıp 19 ya da 319 gelmesini bekleyebilirsin ya da minibüslere binebilirsin.

  • baldur  (12.11.10 21:06:45) 
319 uzak kalıyor.
şöyle ki.
mecidiyeköyden metrobüsle uzunçayır yaparsın. ordan e*5 den 19 a biner üniversitenin önünde inersin.
veya herhangi bir şekilde kadıköye geçersin ordan yine 19 a veya 19f ye binersin.
taksimden bostancıya gider ordan dudullu bostancı minibüslerine biner yine önünde inersin 7tepenin.
  • fiyuuuu  (12.11.10 21:11:38) 
sağolun uzunçayırdan gideyim madem


  • senzafine  (12.11.10 21:16:36) 
256 nolu otobas sizi indirmeden bindirmeden direk olarak goturur.


  • sazz  (13.11.10 09:24:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.