komik dizi / uyku problemi

1- izlerken çok güldüğünüz, keyifli bir kaç dizi önerebilir misiniz?

2- normalde 11 dedin mi yatan sabahta uykusundan zor uyanan biriyken son bi kaç zamandır bişeyleri kafaya takmaktan sanırım uykuya dalamıyorum, yani bi gece hiç uyuyamayıp ertesi gece deliksiz bir uyku, sonradan tekrar uyuyamama, bakalım bu akşam ne olacak, velhasıl uyku konusunu ilaçsız çözmek için önerileriniz nelerdir?

1- the it crowd, coupling, friends, black books vs vs

2- düşüncelerini odakla bir konuya düşünceler havuzunda boğulmaktan kurtulursun biraz, bir düşünceyi yakala sonra onu bir yere adapte et. mesela ben her gece uyurken farklı bir hikaye oynatıyorum kafamda.
  • dambil  (12.11.10 08:03:01)
ilk sorunuza cevaben: Scrubs, Pushing Daisies
ikinci sorunuza cevaben: rezene çayıyla başlamanızı öneririm. sakinleştiren ve uyutan bir özelliği var. kokulara karşı alerjik bir yapınız yoksa odanızda lavanta yağı yakabilirsiniz. uyutmasa da sakinleştiriyor.

  • ipsiz ucurtma  (12.11.10 08:05:21)
the league, always sunny in philadelphia, trailer park boys,
curb your enthusiasm, pete versus life

  • joepiscopo  (12.11.10 08:18:52)
it's always sunny in philadelphia +1000
the office

ikisinde de seni gerizekali yerine koyup ne zaman gulmen gerektigini bildiren heiahoeahoehaohoh efekti yok
  • bydlo  (12.11.10 08:52:09)
the it crowd ,modern family ,black books

  • patates baskı  (12.11.10 09:01:35)
her 2si de son bulmuş diziler olmakla beraber malcolm in the middle ve my name's earl kadar güldüğüm dizi yoktur sanırım.

  • sonsuzvarliginhicolmamisyoklugu  (12.11.10 09:39:31)
- the big bang theory iyidir
- rezene çayı iyidir ama ılık bir duş ve süt daha bi iyidir sanki..

  • mchslmdnc  (12.11.10 09:40:28)
kurtuluş office'te.

  • superb  (12.11.10 10:06:54)
tinyurl.com

bottom dizinin adı. ingilizcen varsa kesinlikle izlemelisin.
  • killer shark sofrasi  (12.11.10 11:34:10 ~ 11:34:52)
1. friends

  • sanal uyku  (12.11.10 12:06:19)
Seinfeld

  • nesfit  (12.11.10 18:35:01)
seinfeld (imdb 9.4)

  • karpuzpeynirekmeksu  (13.11.10 12:28:10)