sabri'nin suçu ne?

beyler bu sabri sarıoğlu'ya niçin bu kadar yükleniyorlar? birkaç video izledim, bir kere auta atmış herif, o kadar. anlatıp birkaç tane de link yollarsanız sevinirim.

Ben de sormuştum bunu daha önceden bir arkadaşa, bana cevap olarak "Sabri anlatılmaz yaşanır" dedi.

  • sharon and hope  (08.11.10 18:01:14)
şu yeterli olur sanırım.

videobox.gazetevatan.com
  • burbat  (08.11.10 18:01:28)
"sabri 1984 yılında modern futbola tepki olarak dünyaya geldi."

  • burbat  (08.11.10 18:16:14)
bende şunu duymuştum, futbol bir din se sabri ateisttir. :)

  • gnl rkn  (08.11.10 18:28:38)
hahaha, şimdi her şeyi daha iyi anlıyorum, teşekkürler. çocuk heyecanını görüyorum bunda yahu.

yine de fazla üstüne geliyorlar garibimin.
  • bilader  (08.11.10 18:41:50)
3 hafta önceki ankaragücü maçında -hani şu servet'in sıçıp sıvadığı- oynadığı delikanlı topu gördükten sonra kendisi hakkındaki tüm söz ve düşünceleri geri aldım. isterse çevreyolu'nun üzerinde uçan bütün kuşları tek tek alsın aşağı, gıkımı çıkarırsam adam değilim. en azından adam satmıyor...

ha bir de o kadar agresifliğine rağmen hiç kırmızı kart görmemiş olması da ilginç...
  • mattbarlow  (08.11.10 20:04:24)
img684.imageshack.us

tek başına bu kare yeterli sanırsam. kafasına bi huni lazım bence.
  • ceo  (09.11.10 01:26:58)
bi de bobiler e bakın jkdf

  • bryan fury  (18.11.10 18:13:31)