[]

Elektronik Sigara

Kullanan oldu mu aranizda? Nasil bir sey? Tam olarak olmasa da sigaranin boslugunu doldurabiliyor mu? Bir de bi ara yasaklanmisti bu nane, simdi durum nedir?
 
E.sigara, nikotin bandı, sakızı, lazer vs vs. Bu tarz yöntemler çok çok az kişide işe yarar. Onlarda da tamamen psikolojik. "Sigarayı bırakmanın kolay yolu-Alan Carr" sigarayı kafada bırakmakla ilgili bir kitap. Bırakmayı istemen ve ön yargısız yaklaşman yeterli. Bikaç gün içerisinde sanki hiç başlamamışsın gibi iradeni zorlamana gerek kalmadan bırakabilirsin. Tek kötü yanı bırakırken işkence çekmediğin için "istediğim zaman bırakabiliyorum" özgüvenini vermesi. Sigarayı bırakmanın en zor yolu ise iradeni kullanmak, başka bir deyişle sürekli "dayanabilirim, dayanabilirim, içmeden durabilirim, bırakabilirim" diye sayıklayarak bırakmaya çalışmaktır.

Bırakmaya çalışıyorsan, sktret, yak bitane işkence etme kendine.
Ha yok bırakacaksan, zaten soracak sorun yoktur. Bitti-bitti.
  • erci  (07.11.10 21:55:05) 
güzel bişi, sigaranın boşluğunu doldurmakla kalmıyo çok da keyif veriyor, metroda,sinemada hatta uçakta içebilmek de cabası. yasaklandığını sanmıyorum ama piyasada da göremiyorum ben de. bi ara eczanelerde vardı sanki şimdi yok. ama netten ulaşmak hala mümkün sanırım.

bnmki amerikadan gelmişti bozuldu yenisini ariyorum/ bilen varsa bende almak isterim tekrardan
  • kojiro  (07.11.10 22:20:52) 
Alan Carr iyidir... çevrende de sigara içen insan yoksa çok rahat olur.


  • arph  (07.11.10 22:55:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.