[]

ipad hakkında

sizce ipad almaya değer mi?Ya da ipad e daha iyi bir alternatif var mıdır?
 
(bkz: #19830221)


  • sourlemonade  (06.11.10 19:24:28 ~ 19:27:33) 
yıllarca elektronikle uğraştım,geyiklik uğruna inanılmaz paralar harcadım.en sonunda baydım.ortalığı temizledim.kıyamayacağım bir kaç ürün kaldı elimde.laptoptan da kurtulayım diye bakınıyordum.tam o araya denk geldi kendisi.son geek hareketi çıktığı gün almakla yaptım.

bana fazlasıyla yetiyor.kardeşim oldu gibi.sürekli yanımda.pili tam gün yetiyor.mail kontrolu,web,fazlasıyla oyun,gittiğim pek çok yerde wifi olduğu için 3g gereksinimi de duymuyorum,flashlı siteler sorun oluyordu onu da çözdüler.

bir kaç sefer sağlam uçuş yaptı,çay içti,bira içti tık yok makinada.ilk başlarda kılıfsız kullandığımdan ekranını çizdim falan ama sorun yok.bence tamamdır.
  • cizgilipijama  (06.11.10 19:47:56) 
biz taze aldik epad, cin mali. 180 usd civarina.
enfes bir sey. mobil gezerken kompiterim olsun modundaysan bicilmis kaftan.
10 inc'lik ekran da buyuk, yazilari okumasi vs kolay.
  • pyro clustic flow  (07.11.10 12:56:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.