Nasıl gidilir? (Ümraniye, İstanbul)

Arkadaşlar soru başlıkta; Saray Mahallesi, Sanayi Caddesi, Üntel Sokak gideceğim adres. Kadıköy rıhtımdan buraya gelmem lazım, doğrudan otobüs ya da minibüs var mıdır? Varsa hangi numara/istikametteki araca binmem gerekiyor? Bir de sabah trafiğini göz önünde bulundurursanız örneğin 07:30'da otobüse binsem tahmini ne kadar sürede varırım bu noktaya?

maps.google.com dan 41.028348,29.117889 koordinatını aratınca tam nokta geliyor bu arada.

Size zahmet el atarsanız..

Kadıköy'den 20Ü otobüsleri var. Alemdağ caddesinden geçiyor. Çakmak Köprüsünde inip oradan yukarıya 10 dakika yürümeniz gerekecek.

  • antipodes  (04.11.10 11:30:48)
hisar intercontinental hastanesi var yanında.onun sitesinden kadıköyden geliş için söyle bir tarif yapmıslar.

"14 SARIGAZİ otobüsünden Armağan Evler Durağı'nda inilir, ışıklardan karşıya geçilir, ana cadde görüldüğünde tekrar yolun karşısına geçilir. Alemdağ Caddesi'ne dik olan sokak yani Site Yolu Sokakda 500 metre ilerlenir. Solda büyük bina hastanemizdir."

bir de iettden aratınca 20ü,10m,14,13 numaralı otobüsleri veriyor kadıköy'den kalkan.
  • demoniclewinsky  (04.11.10 11:51:55)