sıçmamak istiyorum

gün içinde çok sık kakam geliyor. (günde 2-3 tuvalete gittiğim bile oluyor) şu anda çok dert değil ama ileride çok problem çıkarır gibi. günde bir kez falan olsa bari, ne yapabilirim bunun için?

bir de birkaç gündür evde banyo yenilemesi var. klozet de yapımda, alaturkaya da girmek istemiyorum. şu 24 saat de tuvalete gitmemek için neler yapabilirim? var mı besin takviyesi falan?

çok ciddiyim lan geyik soru değil.

pantpas al. uc gunde bir gidersin.

  • karahan  (03.11.10 22:49:33)
ilaç olmasın mümkünse. millet nasıl 2 gün falan tutabiliyor. ben de öyle tutmak istiyorum.

  • sanal uyku  (03.11.10 22:50:49)
ya bir şey diyecem de ne kadar fazla o kadar iyi. sindirim sisteminizin güzel çalıştığını gösteriyor bu. be bu hale getirmek için ne kadar uğraştım bir bilseniz :/

  • cedric tweedledee  (03.11.10 22:52:50)
muz yemeyi alışkanlık haline getir sıçmak için dua edersin :)

  • eskili  (03.11.10 22:55:17)
kola?
ya ne güzel dertler bunlar

  • cisterna  (03.11.10 22:58:04)
tam gelince ayağının üstüne otur. 4-5 gün tutarsın öyle sonra ağzından çıkar.

  • rebelli00n  (03.11.10 23:08:17)
lifli şeyleri(meyve sebze) azalt. Kabızlık yaptığına inanılan leblebi kola muz kullanabilirsin, kuru çay ağzına atıp su ile yutmak.

Yanlız çok ilginç olmuş; şu an problem değil ileride problem çıkarır :) ilerisi neresi
  • ilkdefa  (03.11.10 23:11:23)
ne güzel bağırsakların isviçre saati gibi tıkır tıkır çalışırken neden zorluyorsun kendini dışkını bünyende tutacaksın diye.
ben kuzenimi bu yüzden kaybettim... bok muhabbetine gitti gencecik yaşında...
bazen 2-3gün 5gün tuvalete gidemiyordu. bunu da pek paylaşmak istemiyordu anne babasıyla, 33 yaşında 7gündür tuvalete çıkmaya çalışmış çıkamamış, aniden fenalaştı ve hastaneye gittiğinde artık çok geçmiş, bağırsaklardan zehirlenmiş ve zehir tüm vücuda yayılmıştı.
2 saate gözlerini yumdu ve gitti...

kır dizini otur oturduğun yere.. gelince de git işte.. içindeki kötülükler, pislikler gitsin...
senin yerinde olmak için neler vermezdi kuzenim.. ama kader işte...
  • icemanr  (03.11.10 23:41:17)
bende de aynı sorun vardı. sigarayı bıraktığımda otomatikmen düzeldi.

  • daglien  (03.11.10 23:42:44)
yeme alışkanlıgını degiştir , biraz az ye

  • karpuzpeynirekmeksu  (03.11.10 23:53:43)
günde 2-3 kere tuvalete gitmek,sindirim sisteminin iyi çalıştığını göstermez:)
normal bir insan 2-3 küçük 1 tane büyük yapar.

  • ucamayanadam  (04.11.10 00:06:08)
katı yiyecekler ye. yine kakan gelecek ama dışarı çıkmakta zorlanacak. işte günde 2-3 defa 1-2 dakikalığına suratın garip bi hal alacak ama o düşmanı içeride tutmayı başaracaksın.

  • deckard  (04.11.10 00:17:45)
az yemek kesin ve tehlikesiz çözüm.

  • zlatan1937  (04.11.10 08:09:05)
bence hep montla gez, evde de cikarma montu.

  • kartonpiyer  (04.11.10 15:26:39)