[]

iphone 4 hakkında

yakın zamanda amerikadan gelecek olan iphone 4 türkiyede kullanılabir mi?kullanılması için yapılacak işlemler hakkında bilgi verebilir misiniz?
 
sim lock daha yoktu son bıraktığımda, bi güncelleştirme bekliyorlar sanırım yayınlamak için. o çıktıktan sonra kullanılır.

edit: sim lock yerine unlock yazsam olurmuş sdklfj
  • dambil  (02.11.10 22:35:31 ~ 22:45:47) 
öncelikle son 1 ay içinde yurda giriş yapmış ve son 2 yıl içinde başka bir telefon kaydı için kullanılmamış bir pasaport ile telefonu vodafone, avea ya da turkcell bayilerinden birinde kayıt ettireceksiniz.

sonra telefonda ios 4.1 yüklü ise, ki muhtemelen öyledir yeni alındıysa, unlock çıkmasını bekleyeceksiniz. bunun için de 4.2'nin çıkması bekleniyor. yani 4.2 çıktıktan sonra unlock çıkacak. unlock çıkana kadar pahalı bir ipod olarak kullanabilirsiniz.
  • burbat  (02.11.10 22:42:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.