[]

I-20 belgenizle başvurduğunuzda abd vizesi ne kadar sürede çıkar?

çok sürer mi?
 
vize basvurusu kabul edildiginde 2-3 gun icerisinde adresinize postalaniyor pasaport.. hangi tur vize icin basvurdugunuz bi onem teskil etmemekte bildigim kadariyla..


  • buzzlightyear  (01.11.10 22:43:04) 
Adınız Ahmet Öztürk, babanızın adı Mehmet Öztürk, annenizin adı Ayşe (Demir) Öztürk ise uzun sürebilir güvenlik araştırmasından dolayı.


  • sourlemonade  (01.11.10 22:44:25) 
tahmini süre?


  • eyke  (01.11.10 22:50:14) 
gecen gun basvurdum 1 gunde cikti. 21 ekim'de konsolosluktaydim, 22 ekim oglen 12'de vize kapidaydi.


  • cisimi yapiyom popom kuru kaliyo  (01.11.10 23:02:44) 
hiç çıkmayabilir de. ben iki günde aldım. halihazırda amerika'da master yapan arkadaşım hem tatile hem de pasaport yenilemeye geldi ve vizesi hala çıkmadı. bir dönem kaçırdı.


  • einherjar  (01.11.10 23:08:30) 
Güvenlik araştırması ilginç bir şeymiş (ben yaşamadım). Bir ay bekleyen de var, altı ay bekleyen de.


  • sourlemonade  (01.11.10 23:09:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.