2010 yılında çekilmiş başarılı reklamlar

aklınıza gelen varsa oldukça başarılı olduğunu düşündüğünüz reklamları belirtir misiniz? yerli olması şart.

amacına ulaşan diyelim hem eğlendiren hem de hedef kitleyi hedef alan diyelim

benim aklıma tbox, anadolu sigorta geldi.

Basarili derken hedef kitleye uygun olan mi yoksa bizi eglendirenler mi?

Benim hosuma gidenler;
Arcelik
www.youtube.com
Bi de Renault'du galiba, kiz babasina arabanin kapisini actiriyordu.
  • yilmazyildirim  (29.10.10 13:56:07)
renault kangoo reklamı. hani şu gelinli damatlı olan. komik bir reklam olmuş bence.

  • herhaldegalibasanirsamki  (29.10.10 14:01:33)
thy türkler uçuyor reklamı
thy barcelona reklamı
thy manu reklamı
garanti 12 dev adam forma değişme reklamı
arçelik nevra serezli reklamı
zaman'ın sanki bir reklamı vardı, ön yargılarınızı kırın diye, ne dersek diyelim başarılıydı
  • desdinova  (29.10.10 14:04:57)
Fanta kan portakalı reklamı

Renault kangoo- gelinli damatlı olan

Yine renaultdu galiba, geniş aile oyuncularının oynadığı bir reklam vardı (markadan emin olamadığıma göre bunu geç, aklımda kalması gerekirdi)

Garanti 12 dev adam

Avea futbollu reklam, çocuğa fasulye dedikleri

Bunlar son iki üç ay vardı, muhakkak hatırlamadıklarım vardır koca yıldan.
  • hair freak  (29.10.10 15:01:06)
kıvanç tatlıtuğlu mavi reklamı baya bi tuttu

  • ekinoksah  (29.10.10 15:05:27)
vodafone yedikule zindanları reklamı.

  • kayranin kedisi  (29.10.10 15:13:57)
ve tabii ki ikea reklamları.
www.vidivodo.com

  • kayranin kedisi  (29.10.10 15:14:24 ~ 15:17:01)