Apple Kulaklık

iPod lardan çıkan kulaklıklar çöp gibimi ses veriyor bana mı öyle geliyor? normalde de çok abartı bir kulaklık kullanmıyorum, $40 civarlık bir şey.

ipod larla birlikte gelen kulaklıklar genelde oldukça tırt. ben direk hiç kullanmadan bi kenara attım aldığım 2 ipodun kulaklığınıda :)

  • faaip de oiad  (27.10.10 23:01:38)
bozulsa da senhayzır alsam diye gözüne bakıyorum kulaklığın. hmm belki iphone'u olan babaya satılabilir ama evet ses kötü.

  • kayranin kedisi  (27.10.10 23:12:36)
evet çok kötüler.

  • dasher  (27.10.10 23:25:01)
ses kotu falan degil. ipod alan havaya giriyor begenmiyor. yoksa philips'in sony'nin 30-40 liralik kulakliklarindan cok daha iyi ses veriyor soyleyeyim. gerci ben de girdim o havaya. gittim sennheiser mx760 aldim. bu kulaklik tabi ki cok daha iyi apple'inkinde ama ona da "cok kotu" demek haksizlik olur. idare eder. kotu degil.

not: kulaklarim hassastir, anlarim kaliteyi. (bkz: audiophile)
  • samfisher  (28.10.10 00:25:27)
sesi biraz açınca cazır cazır ses geliyor. 30-40 liralık phillips/sony de kötüdür, bu da kötü. ipod'a o kadar parayı veren -ben dahil- paraya kıyıp kulaklığa da verecek. yoksa bu kulaklıktaki potansiyel belli. gül bahçesi vadetmiyor.

kulaklarım hassastır, müzik eğitimi aldım.
  • kayranin kedisi  (28.10.10 13:37:02)