Basit bir site yapımı için ücretsiz program

Çok basit bir site yapacağım. Aslında Frontpage işimi görüyordu ama OpenOffice'e geçtiğimden yalan oldu o da. Onun ayarında ÜCRETSİZ bir program tavsiye edebilir misiniz?

Karışık detaylı falan olmasın ama. İşte iki sayfa hizmetlerimiz ürünlerimiz iletişim fotoğraflar falan o kadar bişey olcak zaten.

Beğendiğiniz bir siteyi firefox ile açın ve Dosya--->farklı kaydet diyerek "web sayfası,tümüyle" yi seçip kaydedin...

Daha sonra indirmiş olduğunuz sayfanın resimleri ile oynama yapabilir. İndex dosyasını sağ tıklayıp word veya not defteri ile açarsanız değişiklik yapabilirsiniz.
  • janavarorion  (27.10.10 15:48:29)
web page maker diyebirprogram var ücretli ama crack veya seriali bulunuyor. kulanması çok rahattır.

  • zaxurani  (27.10.10 15:50:48)
@janavarorio / Güzel yöntem ama bir programla basitçe yapabileceğim bişeyi karmaşık hale getiriyor bu. Index dosyasını editleyemem çünkü zerre html bilmiyorum. Bana şablon olacak yazıları yazıcam resimleri koyacam falan.

@zaxurani / Freeware olması lazım maalesef.

@gary_oak / amaya da Ş harfine basınca sapıtıyor ortam? Şirketin isminde Ş var. Hadi o neyse de şablonlar yok bunda. Şablon mühim.
  • mabl  (27.10.10 16:23:16)
(bkz: drupal)
(bkz: joomla)

bunlar isini gorur, ancak wordpress ile de yapilabilir dediginiz uygun bir tema ile.
  • 2pac  (27.10.10 20:35:16)