dizüstü tavsiye

arkadaşlar 14oo lira fiyatlı en düşük 512mb ekran kartı olan bilgisayar tavsiye edebilir misiniz rica etsem. autocat kullanacağım çizim falan ekranı 13 inç olsa bi de tadından yenmez.

13 inçte çizim yapmayacaksınız değil mi? İşkence olur. Büyük monitöre mi bağlayacaksınız?

  • sourlemonade  (26.10.10 22:45:17)
benim makinayı satıyım hacı

50 lira daha eklersen sana söylediklerinden çok daha fazlasını sunan bir bilgisayar

www.sahibinden.com
  • karahan  (26.10.10 23:12:30)
üstad çizim için lcdye bağlayacağım da yanımda sürekli taşıyacağım için küçk olsun istiyorum.

@karahan
hocam nakit ödeme yapmayı düşünüyorum ürünün son fiyatı nedir garantisi nerden. detay verirsen sevinirim.
  • sayha  (27.10.10 00:06:00)
garantisi türkiyeden boğaziçi bilgisayar. ve 2 yıl garantili ismine fatura kestiririz. hocam ben sana olurunu söyledim listelediğim fiyattan. 1420 olur minumum kar yapmam için. saygılar.

  • karahan  (27.10.10 09:28:15)