[]

afiş için resim

merhaba aşağısöğütönülüler
üniversitedeki tiyatro topluluğunun tanışma toplantısı için bi afiş hazırlamam lazım yarına kadar. arka fonda kullanmak üzere bi resim arayışındayım ancak hep aynı şeyler çıkıyor karşıma google amcada. a3 boyutunda baskı alıcam yani boyutu büyük olmalı. şimdiden belirteyim toplantı parti tarzında olacak ve alkollü bi mekanda olacak. ne tarz bısey aradıgım konusunda bıraz yardımcı olur belkıde.

soyle bı baktımda yazdıgıma, ne ıstedıgımı tam anlatamamısım ama yınede buldurursunuz sız bence. buldurursunuz demı?

 
img52.imageshack.us

hiç olmazsa ilham verir.
şaka bi yana arşive baktım ama uygun bişey çıkmadı.
  • yarasa da yaramasa da  (26.10.10 00:51:18) 
img835.imageshack.us

img186.imageshack.us


buralardan yakalayabilirsin...

artık bak yani :)
  • yarasa da yaramasa da  (26.10.10 00:55:37) 
www.sxc.hu

istock'a pas açar ama ücretsiz fotolar da var yüksek boyutlu.
  • oldu görüşürüz  (26.10.10 00:58:52) 
www.heroturko.com

istediğin kadar stok imaj var rapid ve benzeri linkler halinde.
  • zlatan1937  (26.10.10 03:25:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.