Renault Megane RXT 1.6 16V

araç 2001 model orjinal 37.000 km. de. kazası boyası yok. sadece sağ arka çamurluk değişmiş. 14.750,00 TL nasıl fiyat bu araç için? abs, yan hava yastıkları, 4 cam otomatik falan yani magane 1 lerin en dolusu.

bence iyi

  • emiarvi  (25.10.10 19:52:31)
ilk bakışta uygun gibi görünüyor ancak 37.000 km de olması gerçekse fiyat iyi sayılabilir. ama sonuçta 10 yıllık bir araç hemen hemen bunu da göz önünde bulundurun.

ayrıca lpg yoksa lpg takılmalı bence çok yakar o motor.
  • nictir git  (25.10.10 20:50:01)
bu yaz arkadaşa aldık bundan. 99 model hatasız ve orijinal ancak 200.000 km'de. computest %98 sonuç verdi. fiyat 10 bin lira. buna ek olarak 37bin km ve 2 yaş daha küçük olduğunu düşünürsek fena değil gibi. ama bi pazarlık ister bence bu fiyat.

edit: ya bugün aklıma geldi, benim yukarda bahsettiğim araç laguna idi. böyle düşününce fiyat bana da fazla geldi şimdi.
  • robin crusoe  (25.10.10 23:11:06 ~ 26.10.10 19:10:19)
fiyat iyi, 37000 km doğru mu emin olmak lazım bir de adam akıllı bir servise göstermek gerekir, sen aracı bir sür direksiyon'da bir sorun var mı ön arka takımlardan ses geliyor mu, debriyajda sorun var mı bir anlamaya çalış sonra da bildik bir servise göster emin olabilmek için o kadar yıllık araçta garip problemler çıkabilir şanslıysan taş gibi arabadır alırsın.

  • allanz  (25.10.10 23:13:23)
9 Yaşında aracın 37.000 km de olması pek normal ve mantılı değil.
Motor değişmiş, değişme sonrası kmsi 37.000 olabilir ki bu uzak dur demek.

Değilse neden ve ne zaman yıllarca yattığına bakmak gerek.
Yatış sonrası baştan sona elden geçmediyse iyi masraf çıkartabilir
  • ryu  (26.10.10 16:12:01)