abercrombie'yi nereden alıyorsunuz? (izmir)

hiçbiyerde mağazası yok, bi ara ykm'de ve tifany'de vardı ama ordan da kayboldular ama herkesin üstünde görüyorum. bi de facebook'ta sürekli fashionmark diye bi site gözüme çarpıyor abercrombie satan. ve bi arkadaşım türkiye'deki hemen hemen tüm abercrombie'lerin sahte olduğunu söyledi. alanlar, aldığı ürüne güvenenler nereden aldığını yazabilir mi?

i55.tinypic.com

etrafta gordukleriniz pazardan ya da gittigidiyor dan alıyo. izmir de bi yerde bulamazsanız amerikadaniste.com myusabox.com gibi siteler aracılıgı ile orjinalliginden emin olarak abercrombie nin kendi sitesinden alabilirsiniz ama fiyatlar bence pahalı.

  • rurouni  (25.10.10 00:27:05)
kanada, abd ve birleşik krallık dışında zaten dükkanlarının olmadığını duymuştum. sitelerinde "store locator" kısmında da bu şekilde gösteriyor. ama gittigidiyor gibi sitelerde direk abd den getirdiklerini iddia eden dükkanlar var. exoticbargain, newyorker34 gibi. denenebilir.

  • geridonusum kutusu  (25.10.10 01:32:44)
sahibinden, gittigidiyor benzerleri bunların hepsi çakma. aynı adam aynı ürünleri pazarda daha ucuza satıyor emin ol, bir dolu pazarcının gittigidiyor'da dükkanı var adamlar teknolojiyi çözmüş:)

  • allanz  (25.10.10 15:04:37)