Nezleden kurtarın beni dostlar

değerli dostlar,
burnumun sol deliği akıyor. çook az da halsizlik var.
bu durumu geçirecek herkesin söyleyeceği elbet "bol su iç, c vitamini al, ilaç iç vs." dışında bişeyler söyleyecek olan varsa çok mutlu olacağım.

vitamin, bol su vs. elbette.

bunun disinda dus alirken veya normalde bol sümkürüp, hatta su da cekip oyle sumkurup iyice bir temizleyin burnu. akinti hic iceri olmasin, hep disari olmasini saglayin.

bunun disinda da,
aktarlarda satilan (minicik sisesi 10 tl gerci ama uzuun zamanlar gidiyor) çin yağı nin tek bir damlasi burnu harika acar.
  • la traviata  (23.10.10 23:22:53)
geç bunları.rakı gibisi yoktur, whisky de olur.

  • jack n brooks  (23.10.10 23:30:00)
jack n brooks a kesinlikle katılıyorum.

  • 7c  (24.10.10 00:03:08)
bir çay bardağının yarısına ılık su koy,bir adet limon suyunu da ekle ve son olarak da bir adet gripinin içini yani kapsülün içindeki tozu bu sıvıya ekle..anında kesiyor tüm belirtileri.

  • birbilsem  (24.10.10 00:09:34)
  • quasiromantic  (24.10.10 00:13:05)
dostum mesir macunu diyorum başka birşey demiyorum.

  • ceo  (24.10.10 01:09:36)
belirtileri hissettiğin an vicks first defence alıp tarife göre burnuna sıkacaksın,mikrobu yerleşmeden öldürüyor.

  • password  (24.10.10 03:00:59)