[]

Facebook'a girebiliyor musunuz?

Ben giremiyorum. Safari kullanicisiyim, browser'i resetledim, bilgisayara restart attim her seyi denedim olmuyor. Niye ki?
 
fenerbahçeliyim şimdi denedim girio. firefox


  • saykodeli  (22.10.10 00:16:31) 
son 1 saattir türkiye interneti bozuk bence de, ondan olabilir. geçer ama. güveniyorum.


  • oldu görüşürüz  (22.10.10 00:23:08) 
  • outlawrider  (22.10.10 00:35:53) 
gün boyunca internete zor girebildik biz buralarda, feysbuk ne ola ki?
müşteri hizmetleri(!)ni aradığımızda bize airties'ın bir numarasını verdi ama bir numaralı airties müşteri hizmetleri(!) nedense diğer müşterilere hizmet(!) veriyormuş diye 25 dakikada kendileriyle görüşemedik, kontörümüz bitti. inanılmaz bir hizmet sevdası var bunlarda. acaba modemi bozulanın evine gidip antenleriyle mi takılıyorlar diye de düşünmedik değil.

fenerbahçeliyim, edirnedeyim, olin edirne taraftarıyım.
  • xeuszt  (22.10.10 01:07:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.