godaddy domain problemi

biraz önce farkettim, domainime erişemiyorum. godaddy'den girmeye çalıştım fakat hesabım dondurulmuş. şöyle de bir mail gelmiş. neden? açılacak mı?

Thank you for being our valued customer. For your protection, as part of an
ongoing effort to prevent the unauthorized usage of your payment method(s),
the recent purchase activity on Account #xxxxxxxx has been
reviewed by our verification office. As a result of this review, the referenced
customer account has been locked and the payment method has been suspended
from further use in our system. The charges made to this payment method have
been refunded and the related products have been cancelled. Please allow five
to ten business days for your financial institution to fully process the reimbursement.

These actions were taken as a precautionary measure to preserve the integrity
of your payment method(s). The processes implemented are not intended as an
accusation or derogatory claim. To request reinstatement, please log into your
account with us today. During the login process, to verify the payment method's
account holder has authorized usage of this payment method, our secure site will
prompt you to upload a viewable, scanned copy of the payment method account
holder's government-issued photo identification, such as a driver's license or passport.

Upon receipt of the requested documentation, we will re-evaluate the status of
your account.

We apologize for any inconvenience caused by these actions and thank you in
advance for your cooperation.

Sincerely,
Fraud Department

godaddy'yi bilmem ama maili özet geçeyim ben. yaptığın ödemeyi iptal etmişler ve parayı 5-10 gün arasında iade edeceklermiş. hesabın kilitlenmiş ve yaptığın ödeme şekli bir daha kullanılamaz hale getirilmiş. hesabına giriş yap demişler. hesabına giriş yaparken sana bir upload formu sunacaklarmış ve buraya ödemeyi yaptığın kartın sahibinin(bu sen oluyorsun) kimlik, ehliyet, pasaport...vs gibi fotoğraflı bir belgesini yüklemeni istiyorlar. daha sonra bunu inceleyip uygun bulurlarsa hesabını tekrar aktifleştireceklermiş.

  • emrag  (20.10.10 04:33:55)
Arkadaşlar türkticaret, kriweb gibi güvenilir türk şirketlerini kullanın. 3 kuruş az para ödeyeceğim diye rezil olmayın. Telefonla işinizi görür, rezi olmazsınız...

  • eyenilmez  (20.10.10 09:20:02)
isimtescil, ihs, vizyonnet gibi firmalar varken işinizi şansa bırakmayın. Godaddy dünyanın en büyüğüdür ama sonuçta ingilizceniz iyi değilse sorun yaşarsınız.

not: tamam itiraf ediyorum 3. yazdığım kendi şirketim ama gerçekten güvenilir :D
  • zpider man  (20.10.10 10:06:40)
Surada ilgili Turkce bir yazi var:
getir.net

  • lightblue  (20.10.10 10:19:25)
godaddy iyidir ben on yıldar fazla bir süredir kullanıyorum. ingilizceniz varsa destekleri yerli firmalardan iyidir. bana telefon ettiklerini biliyorum basit bir sorunu gidermek için.

özellikle turkticaretten uzak durun. bu işi en kötü yapan firma.
  • hakiki ssg  (20.10.10 11:54:43)
Godaddy bütün kullanıcılarını potansiyel spammer olarak görüp php fonksiyonlarından mail()'ı devredışı bıraktığı için bile tiksinilebilecek bir servis. Aman diyeyim paranızı geri veriyorsalar hiç kastırmayın alın sitenizi steadfast olsun asmallorange olsun başka bir yerden açıverin. En azından kafadan "aha spamcı bu" diyen bir providerınız olmaz.

  • darksoul  (20.10.10 13:11:23)