digiturk'u arasam desem ki;

"mevcut paketime (ekonomik paket) sadece sinema kanallarını ekletmek istiyorum, yani bi üst pakete geçmek değil, hepi topu 7-8 kanal ekletmek istiyorum" desem, oradaki abla ne der bana?

tek tek kanal satmıyoruz diyebilir. peki neden arayıp sormuyorsun şu an?

  • hollowlife  (18.10.10 00:30:59)
uyelik durumunuza, kac senedir uye oldugunuza, evdeki digiturk sayisina, sizin konusma seklinize gore degiscekse de,
kabul etmeycekleri sey yoktur. yeter ki yolunu bilin.

ha bu iptal tehtidi ile mi olur, baska sey mi olur bilmem.
  • la traviata  (18.10.10 01:22:01)
"sinema paketimizi size xx liraya veririz" der. secmece kanal ekletmez.
sinema paketinin fiyati 50 lira. belki daha asagisina verirler ama bence dusuk ihtimal. sizden gelen taleplere genelde standart fiyatlama yapiyorlar.

  • 507  (18.10.10 09:41:09)
önce kapattırmak istiyorum diye girin konuya niye derse işte pahalı geliyor kabloya geçicem uydu alıcam falan deyin. sinema paketini 39 liraya verdiklerini göreceksiniz. blog kapattırma olayından sonra iptal etmek istiyorum diye aradım, o zamandan beri resmen yarı fiyatına izliyorum sinema paketini.

  • likeinme  (18.10.10 13:08:44)