kedi lazım kedi.

ankara cebeci'de 2 arkadaşıyla beraber ikamet etmekte olan bir gencim. evimize 1 tercihen 2 tane tekir kedi arıyoruz fakat tüm arayışlarımıza rağmen (minikpati, facebook hayvan severler sayfası) bulamadık bir türlü. daha önce kedi bakma deneyimimiz olmadığı için tuvalet eğitimi olması, aşılarının tam olması ve kuru mama yiyebilmesi önemli bizim için. 1 buçuk aylık falan ideal.

varsa böyle 2 pisicik bi buldurun be.

iletişim için, burdan, sözlükten mesaj veya kivancyanar@hotmail.com

daha önce kedi bakma deneyiminiz yoksa 1,5 filan değil en azından sütten kesilmiş biraz daha büyücek bir kedi daha iyi olur. yaş sınırını 3 ay filan yapın bence.

  • felagund  (15.10.10 15:51:50)
bunlara da bakabilirsiniz: www.kedihastanesi.com

telefonla da sorabilirsiniz: 426 20 03
  • no avalon  (15.10.10 15:59:10)
@felagund
veteriner bir arkadaşım 1.5 aydan önceye bakamazsın, en az 1.5 aylık olsun, o zaman kuru mama yiyebilir, tuvalet eğitimi de olur zorlanmasın demişti o yüzden 1.5 ay demiştim.

@no avalon
linke tıkladım fakat kullanıcı adı ve parola istiyor. üyelik falan da göremedim sitede.
  • kivanc1  (15.10.10 16:09:50)
  • calaquendi  (15.10.10 16:24:45)
www.facebook.com şurayı bi kaç gün takip edin bence hemen bulursunuz. hatta şuan ilk sırada bi ilan var ama izmirdelermiş. gerçi şehir dışına da gönderilebilir yazıyo.

  • inkey  (15.10.10 16:58:39)
evde tekir taviye etmiyorum. tekirler çok haylaz olurlar. ilk kedi için zor.

  • orpheus  (15.10.10 16:59:59)
www.facebook.com ve daha bir çok bakıma ihtiyacı olan kedi ve köpek bulabilirsin buradan

  • siyam kedisi  (15.10.10 17:00:05 ~ 17:00:31)
Bodrumumuza bir anne kedi yuva yais üc tane yavru tekir var asilari felan yok bildigin sokak kedileri.ama bodrum dedigim icinde esya olan ev orda uyuyolar

  • ayhsegul  (15.10.10 20:06:37)
hayvan severler sayfasına baktım yaklaşık son 1 ay girilen bütün ilanlara baktım hatta fakat ya sahiplenilmiş ya da aradığım gibi değildi. zaten ankara çok az vardı.

@ayhsegul
dediğim gibi, tuvalet eğitimi, aşılar falan önemli biraz.
  • kivanc1  (15.10.10 23:02:37)
kardeşimin dişi tekir kedisi var 3 yaşında. eşinde kedi alerjisi çıktığı için ev arıyolar. aşıları, parazit testleri tam. kısırlaştırıldı tertemiz :) full kuru mama yiyiyo. masraflarını kardeşim karşılayacak. zaten emekte oturuyo. bi bak istersen

www.facebook.com!/photo.php?fbid=379015908391&set=a.431305853391.215891.652823391
  • antimatter  (19.10.10 10:40:43)
kedicik baya sevimliymiş fakat sahiplendik bi tane. şimdi mır mır geziniyo evde. teşekkürler yine de :)

  • kivanc1  (19.10.10 16:37:08)