kediler yumurta yer mi?

dolapta günü geçecek pek çok yumurta; bahçede de bir o kadar kedi var.

tavada pişirirsen yer, içine biraz da peynir atman lazım... haşlanmış yemez

  • kanan  (13.10.10 19:41:09)
benim kedimin en sevdigi sey haslanmis yumurta.

  • erich  (13.10.10 19:42:52)
yaz boyu yağda kızarmış yumurta ile besledim birini. bir de haşlanmış patatese bayılıyordu :)

  • antipodes  (13.10.10 19:43:50)
seni bile yer...kedi bu.
benim kedi başta yiyordu haşlanmış yumurta, mamaya alışınca yememeye başladı.
ama dışarıdaki kedilerin mamaya alışma gibi bir derdi olmadığından yerler yumurtayı.
  • şakiloniyılbastınagitmişumunakoyum  (13.10.10 20:05:44)
yıllardır kedi beslerim, sevmeyenini görmedim.

  • herocka  (13.10.10 20:05:46)
kepek ekmeği haricinde ne verirsen ver yiyor burdakiler.

  • cruor  (13.10.10 20:24:44)
hiç unutmam senelerden 2007 sokakta bi kedi yavrusu bulmuştum el kadar, bana sorsan derim en fazla 15 günlük neyse aldım içeri, süt verdim içiyo, ama susmuyo kedicik ee 1 gün süt 2 gün süt bi türlü susmadı hayvan.bi gün yumurta haşlamıştım kendime neyse, kediye uzattım abi.öyle vahşi bir sesle saldırdıki yumurtaya elimi ısırdı + tırmaladı resmen yumurtayı attım kaçtım. meğerse kedi nerdeyse 2 aylık falanmışta besinsizlikten güdük kalmış.

  • killerbee  (13.10.10 20:54:14)
löp löp yiyolarmış.

  • babatema  (13.10.10 23:49:37)
haşlanmışı da yerler. benim kedilerim özellikle de küçükken bayılırlardı haşlanmış yumurtaya.

  • devils trill  (14.10.10 12:15:21)