Çift Ses!!

Merhaba arkadaşlar.. arkadaşım ve ben çift sesin muhteşem gittiği şarkılardan bir repertuar oluşturmak istiyoruz. yabancı-türkçe önerilerinizi bekliyoruz..çalıştığımız ilk şarkılar one more cup of coffie ve green grass .sizden gelicek tavsiyelerle repertuarı ve ufkumuzu genişletmeyi çok isteriz.
teşekkürler şimdiden (:

crosby stills nash & young şarkılarına bakabilirsiniz örnek helplessly hoping, simon & garfunkel'ın the concert in central park albümündeki the boxer ve slip slidin' away şarkılarına da.

  • freebird5406  (12.10.10 04:10:17)
slm vosvos : )

(bkz: something stupid)

www.youtube.com
  • la traviata  (12.10.10 04:15:03)
i got you on tape - somersault
midlake - head home da olabilir. ama olmayabilir de. emin değilim. bi bak istersen.

  • the patient  (12.10.10 05:14:00)
mariah carey & luther vandross - endless love
mariah carey & boyz II men - one sweet day
mariah carey & dru hill - beautiful ones
goerge micheal & mary j. blige - as

ps: hep r'n'b hep mariah abla olmuş ama aklıma gelmedi başka.
  • yumusakdiken  (12.10.10 10:39:42 ~ 10:43:21)
çiftlerden biri kadın ise come what may de olabilir. hem de çok güzel olur. moulen rouge soundtrackine bakabilirsin.

  • invicta  (12.10.10 12:56:09)
(bkz: i got you babe)
(bkz: two of us)

  • luzumsuzadam  (12.10.10 13:44:28 ~ 13:45:51)
  • tryit  (12.10.10 16:06:46)
cinsiyetlerinizi de soylesen daha kolay olacakti aslinda.
bir kadin bir erkekseniz
summer wine
total eclipse of the heart
where the wild roses grow
olabilir. daha aklima gelince yazarim :)
  • tryit  (12.10.10 18:16:00 ~ 18:16:48)
önerdiğiniz şarkılar gerçekten çok güzel :)
csny yi zaten uzun yıllardır dinliyorum.keşke 4 kişi olsaydık onların mükemmelliyetine ulaşmaya çalışırdık :)
ve sanırım bazı öneriler için 2 bayan vokal olduğumuzu yazmanın baya önemi varmış..1 erkek 1 bayan vokal için muhteşem öneriler gelmiş çünkü.. aklınıza geldikçe yazmanız bizi sevindirir.. teşekkürler
  • vosvos  (17.10.10 02:02:55)