İstanbul üniversitesi?

Merhaba,iü arkadaşımızı nasıl sokarız? Kendi okuduğu okulun öğrenci kartını yollasa yada kimliğini verse olur mu?
Edit:Okuldan başka birinin kimliğini alma gibi bi şansımızda yok.

Yerleşke olarak merkez kampüs=)

kapıdaki güvenlikle samimi ol yeter. sabahları günaydın, de; akşamları iyi akşamlar, de. arada halini hatırını sor. ona adam muamelesi yap, o da işin düşünce sana kıyak yapsın. ha sürekli değişiyorsa, yeni kayıt, dgs için, mezun ya da dekanlığa geldi gibi laflarla içeri girmesini talep edin. en olmadı kendi kimliğimi bırakıyorum bak, diyip girmeyi deneyin. hangi yerleşke olduğu da önemli tabi.

  • pomolilik  (11.10.10 23:25:40)
''iü arkadaşımızı nasıl sokarız'' dan bişey anlamasam da cevap vereyim. merkez kampüs için. herhangi bir kimlik gösterip girsin, 10 saniya sonra o kimliği bahçe duvarından size geri atsın bu biiiir

bi öğrenci numarası ezberleyip(seninkini mesela) çantam içerde kaldı kimliğim de orda desin bu ikiiii

çabuk bir insansa yoğun bir saatte aradan sıvışabilir bu da üç.
  • deeperdown  (11.10.10 23:27:08)
merkez kampüse sadece beyazıt yerleşkesinde olanlar girebiliyor. kimlikteki fotoğrafa bakılmıyor zaten bölüm tutsun yeter, onun yanında deeperdownun dediği gibi arka tarafta araç çıkış kapısından kimlik diğer arkadaşa verilebilir ve o da bu şekilde girebilir. ön kapıda biraz daha sıkıdır kontrol, arkada esnaf hastanesinin ordaki minik kapı daha güvenli.

  • ceo  (12.10.10 00:24:07)